Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha szégyellem a...

Mit tegyek, ha szégyellem a barátom előtt a szüleim lakását, de nemsoká be akarom nekik mutatni?

Figyelt kérdés

Én már 10 éve külön élek a szüleimtől. A lakásuk fel van újítva, de apám ahogy öregszik, egyre több mindent gányol a lakásban. Pl. kiegészíti a kád szélét egy általa kivágott műanyaggal, majd befúgázza sötétszürkével. Sok helyen kilógó huzalok vannak (plafon, fal, padló).


A barátom sokat van nálam, látja, hogy én szeretem a rendet, a szép dolgokat, a letisztult formákat, sosem gányolok semmit, inkább újat veszek. De mégis félek, mit szól majd a szüleim lakásához, ha odamegyünk, hiszen a barátomék lakása egy patika, gazdag család, mindent kicserélnek 5 évente.


Az én családom sem szegény, csak apukámnak mániája ez a szerelés, nagyon jól elvan vele, most, hogy nyugger lett, még inkább.:)))


Már előre közöljem a barátommal, hogy mire számíthat, vagy sose vigyem haza? Vagy érje ott a meglepetés? Találkozzanak Bp-en?


Mit mondtok?


2014. aug. 10. 13:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezeket neki, hogy ne érje meglepetésként, és vidd :)
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy magadat szégyelld, ne a szüleid lakását!
2014. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
igen, lehet, hogy viccesen elő kellene adnom neki a helyzetet:D mert tényleg botrány, ami otthon van, szegény anyu már fel is adta a harcot a műanyag szeméthegyek ellen:))
2014. aug. 10. 13:21
 4/26 anonim válasza:
86%
ne szégyeld a szüleid lakását, örülj hogy neked és nekik többre telt. legyél büszke inkább arra hogy honnan indultál és hova jutottál, ezt a barátod is dijazni fogja. szóval vidd és ne szégyeld, mert nincs bent szégyelni való
2014. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Gyönyörû gyerek vagy.

Kit érdekel, hogy újgazdag majmok a szülei, a tieid meg esetleg szeretik egymàst, mìg nàluk összeomlana a famìlia ha elfogyna a pénz, ha apukàd szerelgetni szeret akkor szerelget, az õ hàzuk, ha nem tetszik vegyél nekik újat.

Ha a pasid ezért fintorog akkor tudok gratulàlni majd a homàr kapcsolathoz meg majd a hasonlò utòdokhoz.

2014. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de nem értitek:) nem vittem többre és ő sem, hanem apukám összegányolja a szép lakásunkat:) írom is, hogy az én szüleim lakása is szép, és felújított, csak...tele van ilyen dolgokkal, amiket írok...mert apunak ez a hobbija!!
2014. aug. 10. 13:26
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeret nem fogja erdekelni.
2014. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ha szeret, rohadtul nem fogja érdekelni apád flúgos lakberendezési megoldásai. Teljesen fölöslegesen gyártasz problémát a semmiből, ne haragudj.
2014. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem, miért kéne ezt szégyellni. Ha megenné őket a kosz, akkor értenélek, mikor még csak a kérdést láttam, azt hittem, erről van szó. De nem kosz van, meg omladozó ház, csak egy-két maszek megoldás :D Mondd el a barátodnak, hogy apád ilyen, ezért vannak ilyen vicces dolgok a házban, én nem hiszem, hogy fönnakadna ezen. Ha meg mégis, én új, kevésbé felszínes pasi után néznék.
2014. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Jó fej öreg lehet. Segíthetek neki szerelni? Én is hasonló cipőben járok.
2014. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!