Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A családja pénzéhes, párom...

A családja pénzéhes, párom elissza a fizetését. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom és köztem 7 év korkülönbség van(legyen Tomi),én még tanulok, a párom dolgozik. Négyen vannak testvérek és annak ellenére hogy 40-et túllépték a többiek otthon laknak. Mi viszonylag jól élünk, a párom nem szeret otthon lenni mert a pénz miatt mindig csak a veszekedés van. Párom keresetének a nagy részét az anyja elveszi tőle, viszont ha ad neki egy nap alatt 50-et eliszik. Tomit aggastják az otthoni konfliktusok és a piába menekül..ezért nem mentünk naralni és kellett lemondanunk a szállást is mert nem gondolkozott hanem csak ivott....mindig azt mondjaa oda adja nekem a pénzé hogy legyen neki de ellent mond magának mert sosem teszi meg. nekem kezd ebből elegem lenni...Mit tehetnék?? Azu anyósnál már én vagyok emiatt a hibás.. a családi konfliktusokhoz nem vagyok hozzászokva, ugyanis nálunk nem ez megy, itt mindenki megérti a másikat és nem zsarnokoskodik, ellentétben náluk. már szívesen sem megyek hozzájuk. Párom bankkártyája most nálam van de ha az anyós megtudja... mit tehetnék? Velünk nem lehet beszélni...
2014. aug. 11. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tipli...
2014. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le, amíg nincs gyerek.
2014. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Argloss ***** válasza:
73%

Ha ragaszkodsz a párodhoz, akkor költözzetek el egy másik városba és minimalizáljátok a kapcsolatot a családjával. Pénzügyi szempontból pedig teljesen határolódjatok el. Sajnos nagyon úgy fest, hogy a párod is ugyanolyan semmirekellő alkoholista lett, mint a családja. Ha ő nem akar tenni ez ellen, akkor neked semmi esélyed sincsen erre.

Egy nagyon fontos dolog van. Semmiképpen se vállaljatok így gyereket, mert akkor te is egy leszel azok közül akik tudatosan tönkretették egy ember életét.

2014. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Tipli, húzz el, lépj le...


Egyrészt, ha már most elissza a pénzét, akkor ezt fogja tenni 5-10-20 év múlva is, te meg majd mehetsz dolgozni hogy eltarts egy alkoholistát. A családi háttere is zűrös, az sem fog változni.


De a legfőbb, hogy egy ilyen embernek szülnél gyereket? Ezzel sikerülne előre tönkrenned a gyereked életét, mert egy szar családban, alkesz szülővel nőne fel.

2014. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Te komolyan egy alkoholistától vársz bármit is? Milyen felnőtt ember az, aki ennyire rongy ember? Eliszik minden fillért ami a kezébe kerül? Dugdosni kell anyós elől a kártyát, mert elveszi, ő meg hagyja? Otthon lakik, de olyan rossz, hogy állandóan vedel? Te most komolyan, üljél már le 15 percre és gondolkodj: mi a fenét akarsz egy ilyen embertől? Ezzel akarsz összeköltözni? Ez lenne, akivel családot tervezel, ilyen ember legyen a gyereked apja? Egy akaratgyenge, tehetetlen, önsorsrontó semmirekellő ember? Ha segíteni akarsz másokon, jótékonykodj, de attól még nem kell a saját életedet is elrontani!
2014. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Nehogy mar egy alkoholista ferfivel lepjen le a kerdezo, hagyja ott csaladjat.

Ugy erzem, itt jo par ev korkulonbseg is van a kerdezo es a parja kozott.

Egyszeruen nem a kerdezohoz valo ez a ferfi vagy a csaladi elete.

2014. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem alkoholista. egyébként rendes normális, és ha én vagyok a rossz aki nem tett náluk semmit megvéd.CSAK AKKOR ISZIK ha van fizetése.. ez egy ördögi kör. a többi napon nem. De akkor megengedi magának és nekem nincs beleszólásom, előtte napokban meg tervezi hogy hova visz el... ezt nem értem.
2014. aug. 11. 10:51
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Aki AKKOR iszik, ha van rá pénze, de akkor MINDET leissza, az ALKOLOLISTA!!!!!!!!
2014. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó kommented vicces ne haragudj. csak akkor iszik ha van fizetése. hát mi ez ha nem alkesz. Ha mindennap lenne fizetése mindennap leinná magát? Csak azért nem részeg mindennap mert hamarabb elissza a pénzt.
2014. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Jo, akkor havi egyszer, harom napra haza sem fog jonni mig van penz elinni. Ne viccelj! Ilyen eletet akarsz?
2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!