Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy apám ennyire...

Normális, hogy apám ennyire pénzéhes?

Figyelt kérdés
4 napja mondtam el neki, hogy van párom. Azóta õ már elmondta nekem, hogy ugy irassak papirt, hogy én örököljem a párom házát, ne a gyereke, kössek rá biztosítást, utaltassam a pénzét vele az én számlámra. Mindenki azt mondja, apám csak jót akar. Szerintem viszont undorító amit mûvel. Nit kezdjek ezze a helyzettel?
2013. dec. 18. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld.
2013. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem vagy kíváncsi a véleményére. Tényleg nonszensz amit mond. Örülj neki, hogy Te nem ezt tartod normálisnak.
2013. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Apád egyrészt nevetséges, másrészt undorító.
2013. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen undoritó ember van , aki azt hiszi minden megilleti es barkit ügyesen ki kell semmizni, lelkiismeret nelkul
2013. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem normális! Ez nem a "csak jók akar" kategória.

Az normális, ha téged félt, vagy azt amiért te, ti dolgozatok meg. De hogy olyat akar neked kikényszeríteni, amihez semmi közöd, na az durva.

Add az értésére, hogy te nem ilyen vagy, ne szóljon bele ilyen dolgokba.

2013. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Háh...


Persze minden normális ember amúgy a barátnőjének ír végrendeletet és szíre szóra az ő számlájára utaltatja a fizetését.


Már csak azért sem normális, mert azt gondolja ez kivitelezhető. Hiszen még a felesége sem vagy.


Mondd meg neki, hogy a párod sem hülye azért. Ennyi.

2013. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Passiflora ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!


Ebben a kérdésben is - mint minden másban - tedd azt, amit a saját lelkiismereted diktál, amit a saját értékrended alapján helyesnek, tisztességesnek tartasz.

2013. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eszméletlen, hogy a saját apám ilyeneket mond, meg ha igy csináltam volna eddig is, akkor a fiammal nem nála kéne élnünk.
2013. dec. 18. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Dilinyós, nem pénzéhes....

Amúgy 4 nap után miért a párod halálán számolgat, - a házát meg a gyerekei öröklik.... stb

2013. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Krisz0812 válasza:

Tedd amit mond,abból még sosem volt baj :D

lehet csak az a baja h vele laksz és finoman le akar koccoltatni....

2013. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!