Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós, após? Ti hogy álltok...

Anyós, após? Ti hogy álltok velük? Véleményetekre lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Én sajnos hadilábon állok velük. A párommal több mint 5 éve vagyunk együtt, és ennyi idő elteltével is azt érzem/tudom hogy nem szeretnek.. holott én erre nem szolgáltam rá. Ha megyünk hozzájuk, hozzám se szólnak, vagy "kedves" após állandóan fikáz, lekezelően beszél velem..Nehéz ez mert én szüleim imádják a páromat, és ő nem érti miért nem szeretek hozzájuk járni.. nem merem ezt megemlíteni neki, mert mindenen besértődik.. de ez nekem sem jó így :( mert felőröl ez a dolog.
2014. aug. 11. 15:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Hadilábon ! Immár 12 éve ! :S Anyám nem éppen a mintaanyós ,mondhatni anyósviccek is illenének rá .. a páromat nem szívleli (és nincs oka az ellenszenvének) . Nem tudsz mit tenni . Legalábbis én nem tudtam . Ez van ! A találkozások közte és a párom között minimálisak ,a beszélgetés is eléggé feszélyezett .
2014. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha besértődik rajta, akkor nőjjön fel, mert gyerekes és húzza ki a fejét a szülei seggéből. Nehogy már besértődjön azon, ha neked rosszul esik, ahogy bánnak veled!
2014. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 BlackSword ***** válasza:
76%
Én inkább elkerülöm az anyósomat, mert tutira nem százas...
2014. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez nem állapot, de fordított helyzetbe nekem se esne jól ha rákérdeznék hogy utálnak anyádék??

néha-néha pedzegetem neki a dolgot, de olyankor egyből tiszta ideg lesz, és nem szól hozzám vagy 2 napig. holott, szerintem, ha nem lenne valóságalapja, akkor mondaná hogy ugyan már, hülye vagy te, miért utálnának?

szar egy helyzet az biztos.. én is próbálom a találkozásokat a 0-ra leredukálni, de van hogy nem úszom nem.. és az életem leghosszabb napja olyankor

2014. aug. 11. 16:02
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Nálam dettó ez volt a helyzet. Sőt ha mentünk és mindenki a konyhába volt és mi is kimentünk akkor mindenki bevonult a szobába. Ha bementem én is akkor meg mentek ki a konyhába. Én akkor a páromnak mondtam, hogy így nekem felesleges mennem, hisz otthon is tudok egyedül lenni és az még kényelmes is. Ő ezen nem sértődött be, hiszem látta Ő is. Azóta nem megyek.
2014. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Kedves Első hozzászóló!

Te legalább elismered, belátod hogy mi a szitu, és szerintem nem is firtatod a dolgot a párodnak, hogy ugyan már miért nem jársz sűrűbben hozzá?

Párom viselkedéséből tudom, hogy engem rendszeresen pocskondiáznak neki, és ebből okulva ő mégsem látja be azt hogy ne erőltesse a dolgot.. :(

2014. aug. 11. 16:08
 7/32 A kérdező kommentje:

Kedves 5. hozzászóló!

Komolyan irigyellek azért :) az én párom nem is értem miért ilyen.. így is annyi gondja van az embernek, és akkor még ezen is agyaljak.. sajnos párom apja egy amolyan kákán is csomót ember, és párom nem igen szól akkor se az érdekembe ha engem fikáz, mert szerintem fél tőle.. holott réges rég nem lakik otthon, mégis többet ad az ő szavára

2014. aug. 11. 16:10
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

anyósommal jól kijövök, tündéri nő <3 :)

Apósom le sz@r, de nem is érdekel. Nem nagyon szólunk egymáshoz, ha megyünk TALÁN kijön a TV elől, így én sem izgatom magam. Elvagyunk, ha évente 3-4szer hazamegyünk, akkor elviseljük egymást egy hétvégére, de ennyi. Az esküvőnk szervezésekor volt összezörrenésünk, nem tetszett neki, hogy csak egy torta lesz, nem tetszett, hogy szállást foglalunk a 250 km-ről jövő vendégeknek, összevitáztunk akkor először, onnantól nem szóltunk neki semmiről, megoldottuk nélküle. Nem hagytuk, hogy beleszóljon és kész. Ő nem szeret engem, ezt a férjem is elismeri, nem engem szánt a fiának, ami vicces, mert a fiáért sem rajong annyira, nem vagyok bombanő, nem szültem még unokát, de nem érdekel. 7 éve vagyunk együtt.

2014. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
7%

Őszintén megmondom én még olyat nem láttam, hogy valakit teljesen ok nélkül nem kedvelnek... valami oka kell hogy legyen ha nincsenek érted oda. Normálisan lettél bemutatva? Udvarias, kedves voltál velük mindig? A pároddal nem szoktatok veszekedni, meg ilyesmik? Mert lehet ilyesmik miatt nem kedvelnek.


Nekem sose volt gondom anyós, apóssal és a páromnak sem. De még az előző kapcsolataimnál sem volt sose ilyen gond.

2014. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok .Igen ,tisztán látom mi a szitu ! Anyu elég nehéz természetű volt mindig is ,olyan mint aki szemellenzőt visel :D . Természetesen nem firtatom miért nem jön a párom velem ,mikor vidékre utazunk ... érthető . Anyunak a látogatását is akkorra időzitjük mikor a párom nincs itthon .
2014. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!