Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom vajon miért nem...

Anyósom vajon miért nem foglalkozik többet az unokájával? Miért ér ő kevesebbet, mint a nagyobbak?

Figyelt kérdés

6 hónapos a közös babánk a férjemmel, de neki van 2 gyereke az előző barátnőjétől. Anyósom sokat van a 2 naggyal, nyáron ott nyaraltak, elmegy velük Állatkertbe, vett nekik egy csomó dolgot iskolakezdésre.


A közös babánkkal viszont alig foglalkozik, mintha ő kevesebbet érne mint a nagyok. Miért lehet ez?


2014. aug. 22. 13:56
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem "most" vagyok én a felesége, mert a másik nőt nem vette el, csak a barátnője volt. Engem elvett, nem véletlenül.
2014. aug. 22. 14:54
 22/38 anonim ***** válasza:
96%

Tökmindegy, de a barátnőjének 2 gyereket is csinált, akik már értelmesek, nagyok, lehet velük programot szervezni.


A tieddel semmit sem lehet csinálni.


És ugye nem várod el azt, hogy az anyósod megfeledkezzen a másik két gyerekről, csak mert neked született egy? Ugye nem?

2014. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%
Na ha majd teged is otthagy a ferjed akkor ne felejtsd el hogy az utanad jovo holgy lesz az elsoszamu... Amugy a gyereked semmivel sem er tobbet az anyosodnak vagy a ferjednek mint a 2 nagyobb. Az en szuleim is elvaltak es lett apanak uj felesege meg gyereke de mindig is en voltam az elsoszamu.
2014. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Miért kell abból kiindulni, hogy otthagy? Csak mert téged otthagytak, nem kell így gondolkozni. Egy életre tervez VELEM. A másikkal nem tervezett, ezért nem vette feleségül.
2014. aug. 22. 15:04
 25/38 anonim ***** válasza:
97%
A másikkal "CSAK" két gyereket hozott létre, már ez is összeköti őket egy életre.
2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%

valami egy undok nőszemély lehetsz hallod....

2 gyerekre vagy féltékeny? nem szégyelled magad? most te ezt komolyan gondolod? vagy kamuzol???

egy 6 hónapossal azért el lehet szórakozni, de lehet anyósod úgy gondolja hogy amíg kicsi, addig melletted a helye! vagy pedig már elutáltad és nem megy az anyós?????

ez viszont nagyon undorító hogy első számú család.... szegény gyerekek, jó mostohát fogtak ki....

2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hagytak ott , a legelso parommal vagyok a mai napig. Azert gondolom azt mert gondolom az elozo novel se rovid tavra tervezett ha csinalt neki 2 gyereket. Vagy ennyire felelossegteljes csak a ferjed?
2014. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Az első gyerek védekezés mellett jött össze, a másikat pedig kihisztizte a nő "mert milyen rossz testvér nélkül". Nem csoda, hogy a férjem hamar elhagyta. Összesen 3 évet voltak együtt, ez azért sokat elárul.
2014. aug. 22. 15:10
 29/38 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy a ferjedrol is hogy 3 ev alatt csinalt ket gyereket es rogton le is lepett. Mindegy a te gyereked akkor sem elorebb valo es ha ilyen a stilusod azon sem csodalkozom hogy anyos nem megy hozzad szivesen.
2014. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
97%

A te gyereked nem előrébb való, mint a másik kettő. Ha jól számolom, harmadik a sorban.

Nyeld le a békát.

2014. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!