Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitcsináljak? Barátom egyre...

Mitcsináljak? Barátom egyre kevesebbet foglalkozik velem! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja es pár nappal vagyunk együtt. A kapcsolat elején nagyon figyelmes volt odafigyelt rám. Most meg már 1-2hete alig foglalkozik velem. Meg mindig én irok rá ..már néha úgy érzem nem is szeret. De szokta irni meg mondani is de már sokszor tényleg azt érzem nem szeret.

Én olyan fajta lány vagyok aki sok törödést szeretne kapni a barátjától de ő ezt már nem adja meg. Nagyon szeretem! Nem akarom elvesziteni..

13L


2013. szept. 9. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Megunt.Még kicsik vagytok,ideje továbblépni.
2013. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom hogy "imádjátok" ha kicsinek hívunk titeket,de ez így van.

Az a baj tudod hogy a ti korotokban egy kapcsolat még részben abból áll hogy ráírok-e vagy se.Nem abból hogy elmegyek-e hozzád minden nap és mondom hogy szeretlek.Mond meg neki..egy kapcsolat lényege hogy bízunk a másikban és mindent megbeszélünk.Ez teljesen egyértelmű.

A harmadik az ok..nos igen,lehet megunta,mert csak tinikori fellángolás volt.Így megy néha.:/

2013. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!