Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom vajon miért nem...

Anyósom vajon miért nem foglalkozik többet az unokájával? Miért ér ő kevesebbet, mint a nagyobbak?

Figyelt kérdés

6 hónapos a közös babánk a férjemmel, de neki van 2 gyereke az előző barátnőjétől. Anyósom sokat van a 2 naggyal, nyáron ott nyaraltak, elmegy velük Állatkertbe, vett nekik egy csomó dolgot iskolakezdésre.


A közös babánkkal viszont alig foglalkozik, mintha ő kevesebbet érne mint a nagyok. Miért lehet ez?


2014. aug. 22. 13:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
97%

szállj le magas lóról mert nagyot koppansz.

talán a stílusod miatt utál anyósod.


a férjedről meg...szép, azért csinálni egy gyereket mert az asszony könyörög? talán meg is erőszakolta?az meg hogy két gyerekkel otthagyott valakit, ne legyél biztos a papírban!

2014. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
96%

Rosszindulatu, HP vagy, foglalkozz inkabb tobbet a gyerekkel, nehogy ilyen legyen mint te.

Ahh...

2014. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"Az első gyerek védekezés mellett jött össze, a másikat pedig kihisztizte a nő "mert milyen rossz testvér nélkül". Nem csoda, hogy a férjem hamar elhagyta. Összesen 3 évet voltak együtt, ez azért sokat elárul."


Szerintem meg ez a néhány mondat rólad árul el sokat.

A másik két gyerek is az unokája anyósodnak, és ahogy itt olvasgatlak, nem csodálkozom, ha jobban kedveli a volt menyét.

2014. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%
Huhh, ezek a heves érzelmek... miért akad ki mindenki mindenen? A helyzetet nehéz megítélni ennyiből, de valóban átjön némi felsőbbrendűség felőled, miszerint a két házasságon kívüli gyerek kevesebbet ér, mint a tied. Ezt szerintem sürgősen próbáld meg átértékelni magadban, mert családon belül (anyóssal és a férjeddel is) problémákat fog okozni, ha ezt érezteted. Ha anyósod nem foglalkozik a kicsivel, az vagy amiatt van, hogy veled nem jó a viszonya (lehet hogy akár tudat alatt valójában nem akar neked segíteni a gyerek körül), vagy mert nem a kap elég teret ehhez, esetleg nem tud mit kezdeni még a kicsivel. Vele kéne beszélned, hogy nem lenne-e kedve néha vigyázni rá, ilyesmi. Lehet, hogy a férjed könnyebben tudna vele erről beszélni, egyébként ő is ugyanígy érez a kérdéssel kapcsolatban mint te?
2014. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
A te gyerekeddel meg az apa tölt több időt mint a nagyobbakkal,azt pótolni próbálja rendes nagyi.
2014. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
82%

1. Egy féléves gyerekkel nem lehet semmit sem csinálni.

2. Attól, hogy ti vagytok az "első számú családja" a férjednek, attól a másik 2 gyerek az anyósodnak ugyanúgy az unokái. Most lehet azon lovagolni, hogy "csak barátnő" volt e az ex vagy sem, attól az unoka még unoka marad, az ő vére.

2014. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Meg szerintem a férjed sem volt ellene a dolgnak a két gyermeke lett az előző kapcsolatából. Jó amúgy a kapcsolatod Anyóssal?
2014. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Én az unokatestvéremmel együtt érettségiztem egyszer régen, én a nagyitól 500-ft-ot kaptam, az uncsitesó egy színes TV-t.
2014. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!