Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom családja mindent...

A párom családja mindent megtesz, hogy ne költözzünk össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk összeköltözni, már ki is vettünk egy lakást. Nekem már van egy jól fizető munkám, ő épp keres, de itt valamit biztos találni fog.

A probléma ott kezdődik, hogy a szülei és a húga nem tudják elfogadni, hogy el fog költözni otthonról 200 km-re. Mindent kitalálnak csak hogy otthon maradjon. Tudom, hogy a szülei nagyon betegek, de a párom sem maradhat otthon örökre munkanélküliként. Már másfél éve nem talál munkát hiába keres, én is az lennék, ha odaköltöznék. A húga pedig attól fél, hogy így "egyedül" marad otthon és mindent neki kell csinálnia. Amúgy is csak egy lusta dög, mert semmit nem segít otthon, csak a számítógép előtt ül, még a szobáját is a párom takarítja.

Eleve azzal tömik a párom fejét, hogy úgysem tudjuk kifizetni az albérletet, úgyse lesz soha lakásunk, maradjunk otthon és építsük be a tetőteret. Én mindig visszakérdezek, hogy mégis miből, ha itt nincs munkánk. Aztán mindig azzal jönnek, hogy mi lesz velük, ha elköltözik, otthon kell maradnia a páromnak, mert ők betegek. De hát nem ő az egyedüli gyerekük.

Most már én is érzem a páromon, hogy lehet, hogy meggondolta magát és nagyon vacilál, hogy elmenjen-e otthonról és a szülei felé hajlik. De nekem már nagyon elegem van, hogy nem képes leválni a szüleiről és ennyire tudják befolyásolni. Azt hallom tőle, hogy megértőbbnek kellene lennem, mert a szüleinek szüksége van rá. De kérdem én, hogy a közös életünkkel akkor mi lesz? Otthon se munkája, se pénze nincs, így soha nem tud családot alapítani.Azt is felajánlottam, hogy hétvégén én is segítek, meg a párom is gyakran hazamegy,ha kell némi pénzt is tudunk adni, de ez sem felel meg nekik.



2014. szept. 13. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
keress másik pasit
2014. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha igazán szeret, utánad megy. Ezt en anno megjátszottam. Közöltem hogy en elmentem , ha szeret jöjjön utánam . Utánam jott, es a férjem lett.
2014. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Menj hozzájuk, mondd nekik, hogy neked ebből eleged van, és távozz angolosan
2014. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Itt az a kérdés, hogy mennyire partner és hogy mennyire akarja a közös életeteket. 200 kilométer azért tényleg nagy változás, nem tudhatod, mennyire kötődik az otthonához. De az is lehet, hogy zsarolják.
2014. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
jéé, én azt hittem, h Te a fiú vagy. Ha a felajánlott sa segítség - tett és pénz formájában is - kevés nekik, akkor tényleg azt nem akarják, h elmenjen. szerintem ez gusztustalan, a párodnak nem lenne szabad ebbe belemennie. segítse őket, de egészséges keretek között, és az ő/ ti élete/tek közben kezdődjön el.
2014. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha a párod nő, akkor érthető, hogy így kötődik, de ha férfi akkor ez elég gáz.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
5ös vagyok. Hány évesek vagytok? A szülők igazán megérthetnék, hogy felnőttek vagytok és szeretnétek a saját utatokon járni.
2014. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
a párom, a párom, a párom......
2014. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
ha nincs melója egyikötöknek se tartaléka régebbi melókból bukásra vagytok itélve egy fizúból nem lehet megélni és eltartani egy másik embert aki vagy kell valami melóra vagy nem gondolom végzetsége valami gagyi büfészak egyik eltartót a másikra cserélné
2014. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, mindketten 26 évesek vagyunk.
2014. szept. 14. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!