Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet egy emberben...

Hogy lehet egy emberben ennyire rosszindulatú és gonosz?

Figyelt kérdés
Szerintem senkinek nincs ilyen rossz anyósa,ezt már nem lehet elviselni,mit tegyek,mert egyelőre nem tudunk elköltözni.Röviden,terhes vagyok.Köcsögnek nevez,nem nyúlhatok hozzá semmihez a házban,de ennek ellenére is rám fogja hogy elhasználom a dolgait,1 konyha van,de nem lehet ott semmi ami az enyém,edények,poharak a szobába!!!Mosógépét se használhatom,nem is szoktam már,de arra is azt mondta hogy elrontottam.Nem merek kimenni,ha itthon van,megvárom amíg elmegy,addig csak wc-re megyek,mert belém köt.A párom hiába beszél vele nem változtat.Csak várjuk hogy mikor tudunk elmenni,De ez még sajnos időbe telik.HOGY LEHET 1 EMBER ILYEN????Esküszöm nem tettem neki semmit sem.Hozzá szólni sem lehet,mert csak üvöltözik,és okoskodik,pedig nagyon buta.Még a 8 általánosa sincs meg,míg nekem érettségim van,és lenéz!!!Nem bírom!!A kicsimnek miatta lesz majd valami baja,a folytonos stresszben.

2014. szept. 22. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is ilyen volt, amikor még nem voltál terhes? Vagy már elev úgy költöztél oda, hogy terhesen? Lehet, hogy azzal van baja, hogy nála laktok. Nincs megoldás arra, hogy elköltözzetek?
2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mindíg ilyen volt,mikor még nem voltam terhes akkor is.Csak vissza kellett most egy időre költözni hozzá muszályból.Néhány hónap míg sikerül újból elmenni..
2014. szept. 22. 17:31
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

És ha nem engedte volna, hogy odaköltözz, akkor hová mentél volna?

Gonosz, gonosz, de azért csak ő rak fedelet a fejed fölé.

2014. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én meg is köszöntem neki,hogy meg engedte hogy odamenjünk,de amit csinál az normális?
2014. szept. 22. 17:35
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem harman üljetek le es kerdezzetek meg töle konkretan mi a gond.Lehet hogy a nagyszüleidet,vagy a szüleidet nem szereti,es ezert teged se.
2014. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az én szüleim már nem élnek.De van neki 1 lánya is,akit eldobott,és nem tartja vele a kapcsolatot,és a másik unokáját sem látogatja.
2014. szept. 22. 17:39
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Beteg, sérült az anyósod.

Vállaljatok még pár gyereket a nullára, és ez lesz a lekisebb bajotok.

2014. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Tudod, ki maradna ott egy másodpercig is. Gyereket vársz, nyugalom kell neked, nem a hlye anyósod.


Én lépnék - ha kell, barátnőhöz kuncsorognám be magam, magunkat.

2014. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
A semmire vállaltatok gyereket? Menjetek el onnan azonnal.
2014. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Költözzetek el. Az esküvőre elment egyébként?
2014. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!