Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki családjának...

Van itt olyan aki családjának nagyon rossz anyagi helyzete van?

Figyelt kérdés
Mesélnétek kicsit róla? Miben látjátok a reményt? Mi vidít fel? Most olyan "nem látom a fényt"- időszakom van :(
2011. aug. 19. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most pislákol valami. Egyelőre nem a rossz anyagi helyzet ami nyomaszt, hanem a kilátástalanság. Szörnyű érzés lassan felőröl. idén még 1 napot nem voltam szabin, dolgozok, mint a hülye, hogy ha beütne a végső krak, akkor legyen mihez nyúli. A pihenés nélküli munka alapvetően felőrli az embert, mellette a lelki teher. nem tudom mi lesz a vége. ha beszélgetek valakivel, aki jó anyagi helyzetben van, azért tudnám megütni, ha valaki sír a helyzetén azért. ÁÁÁÁ
2011. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ELvesztettem a munkám. Nem találok másikat. Egy fizetésből élünk. Nyakunkon az eskövő( dátum, terem, dekor lefoglalva, nagy előleg kifizetve, már nem lehet lemondani)

Elég kilátástalan de én reménykedek. Hetente elmegyek 1-2 interjúra, szeptemberre van egy biztos állás, igaz, nem olyan jó, de ha addig nem találok más akkor jó lesz.

Ne veszísd el a reményt, minden rendbejön!

2011. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet.Én a párommal lakom a szüleimnél,sajnos nincs annyi pénzünk, h. albérletbe menjünk vagy saját lakást/házat vegyünk.Na mega legfőbb ok, hogy kell a szüleimnek a pénz.Anyu annyira eladósodott, hogy minden banknak tartozik, a gázt már kikapcsolták és a házon(ami velem egyidős)jelzáloghitel van.Anyu két helyen dolgozik+otthon is, apu is dolgozik ha épp van meló.Sajnos elkeserít,mert nem tudom mi legyen,azt nem akarom h. elveszítsük a házat,de tudom ha az enyém lesz+a nővéremé,akkor nem tudnánk fentartani(nem is biztos h. ő ideköltözne a férje miatt,aki vidéken dolgozik és ők is anyóséknál laknak).Nekem viszont nincs annyi pénzem, hogy sajátot vegyek és hitelre nem is nagyon szeretnék.
2011. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
első, miért ütnéd meg, aki jó anyagi helyzetben van? valószínűleg tanultabb és jobb munkája van, mint neked. szánalmas vagy, hogy ezért te megütnél valakit, amikor egy intelligens ember szintjét se ütöd meg...már ha érted a szójátékot
2011. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó olvasd el mégegyszer hogy megértsd azért ütné meg a jobb anyagi helyzetbe lévő embert mert síránkozik hogy ő neki milyen szar közbe a garázsába egy bmw áll és 40 milliós házba megy nap mint napbe
2011. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtom tavasztól összig jól éllünk általába de télen nincs munka anyuéknak mivel szezon munkájuk van ausztriába:/ télen eladósodunk nyáron meg kifizetjük azt iskola meg egyébre elmegy a pénz:S
2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocsitól meg lakástól függetlenül lehet szar valakinek. Nekünk 2 éves autó, luxus apartman. Mégsem dúskálunk a pénzben, mert nincs munkám.
2011. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!