Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom mit tegyek. Ti mit...

Nem tudom mit tegyek. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A párom hibája az biztos! De mit tegyek?!:

Anyósom és a párom kapcsolata nagyon jó. Engem anyósom nem szeret, de úgy tűnik elvisel. Terhes vagyok, a babának nem örül.

Minden alkalommal elmondja, hogy a fia az övé, neki mindig az lesz az otthona stb stb... Szóval azok a célzások, hogy ő mindig az első lesz a páromnál én csak a második! Mit csináljak? Állandóan hívkálja az anyja, hogy menjen mert ez van meg ezt kell meg azt kell csinálni. Nem tudom mit tegyek, eddig soha nem gondoltam, hogy ennyire túlságosan szoros a kapcsolatuk.



2014. szept. 25. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

A fiús anyukák már csak ilyenek....

Nem kedvel, nem szeret. Vagy elfogadod, vagy továbblépsz. Senkit sem lehet erőltetni, hogy megkedvelje a másikat.

A párodnak ez így jó, ő sem fog változni.

2014. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát eléggé beteg elméjű az anyósod az egyszer biztos!!Nyilván az anyja szeresse a gyerekét,meg fordítva is.Na de ne így!!!Ha normálisan szeretné( nem ilyen aberráltan),vele együtt szeretne téged,az unokát meg pláne!!Ki akarja sajátítani valószínűleg!Ha nem léptek valamit,meg fogja keseríteni az életeteket!
2014. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Te nem tudsz mit tenni, csakis a párod tudja kissé lepattintani az anyját azzal, hogy neki bizony már külön élete van.

Mi az a hívkálja? :D

2014. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretni kell engem, hanem fogják fel, hogy lesz egy másik családja is a fiának és ne próbálja csak magáévá tenni... Már külön lakunk, nem köt össze minket úgymond semmi.

Ott van a másik fia, annak is családja van, foglalkozzon inkább azzal :D

2014. szept. 25. 11:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka kicsi fiacskája! Ha nem lennél terhes, azt tanácsolnám, menekülj az ilyen kapcsolatból.

Nagybátyám volt ilyen, állandóan az anyjához rohant, az meg a semmi kis nyugdiját dugta a zsebébe: mész innya? A lányát, édesanyámat soha nem szerette, pedig idősebb korában velünk élt a nagyi és mi gondoztuk. De csak a fiacskája volt neki fontos.

2014. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden fiús anya ilyen, csak azok, akik egyedül nevelték fel és elkényeztették az egyszem gyereküket. Keresztanyámnak két fia van, az egyiket sűrűn látogatja, mert beteg (balesetben lebénult), a másik nem is érdekli, csak akkor jelenik meg náluk, ha meghívják. Egyikkel se él együtt, van élettársa.
2014. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a páromnak ez így jó. Ha mondom neki a véleményem, leorrol, hogy ne akarjak elszakítani az anyjától. De ha meg azt mondom, hogy jó akkor elhagylak, akkor meg bőg nekem. Még most oké ez így, de ha nem fog változni, ez igy nem lesz jó...
2014. szept. 25. 11:58
 8/21 A kérdező kommentje:
Hívja telefonon, hogy menjen, mert csinált sütit, menjen mert a papagáj kiszökött meg minden szarságért...
2014. szept. 25. 12:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Most már semmit nem tudsz tenni, mert teherbe estél.

Előtte talán még lehetett volna.

2014. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul a párom oda akar költözni ahol laknak anyosomék. 15kmre lakunk tőlük.
2014. szept. 25. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!