Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, jót tenne a...

Mit tanácsoltok, jót tenne a költözés? Megváltozna az életem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a szüleimmel élek egy kis faluban.Unalmasnak érzem az életem, sajnos párom jelenleg nincs.Szórakozni nem járok,néha beülünk valahová a barátnőmmel,de ezen kívül nem járok el itthonról.Szeretnék változtatni az életemen, arra gondoltam,hogy elköltöznék városba,ahol több lehetőségem lenne szórakozásra.Az önállóságra is vágyom már, ez egy új kihívás lenne számomra.
2014. aug. 30. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Megváltozni biztos megváltozna, az már más kérdés milyen irányban.


Talán kissé céltudatosabban kéne megközelítened a dolgot, én nem érezném elegendő oknak az elköltözést csak azért mert hátha valami más lesz.

2014. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem annyira ritkán lakott Magyarország, hogy olyan nehéz legyen bemenni egy városba.
2014. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van megtakarított pénzed kaucióra, akkor menj. Van munkád?
2014. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van megtakarított pénzem,a kauciót ki tudnám fizetni.Igen,van munkám.
2014. aug. 30. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg, sok sikert :)
2014. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
De azért az új helyen sem lesz minden aranyból. Tehát: Kislány vigyázz...
2014. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!