Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Babát várok 18 évesen. Mit...

Babát várok 18 évesen. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

14. hétben vagyok, most voltam dokinál, elvetetni már nem lehet. Védekeztem hüvelygyűrűvel, ráadásul csak 1 alkalom volt, nem jártunk.

Rossz a kapcsolatom a szüleimmel, szerintem ki fognak dobni, nincs hová mennem, érettségizni is csak most fogok, tehát melózni se tudok..


Most mi lesz????


2014. júl. 23. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld meg megbeszélni a szüleiddel, hátha sikerül. A gyerek apját is keresd meg, mert joga van tudni a gyerekről és lehet, hogy az ő szülei is segítenek majd a továbbiakban. Már meg kell szülnöd, ez biztos, de ha nem tudod felnevelni, akoor add örökbe. Nem irigyellek most, az biztos.
2014. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
71%

Betöltötted a 18-at?

Ha még nem, akkor, akkor a 18. Hétig elvetetheted


Hogy nem vetted ész eddig??


Ha ennyire rossz helyzetben vagy, és nem lehet mr elvenni,,akkor adoptálnám.


Hogy mi lesz sajnos nem tudom, az biztos, hogy mihamarabb el kell mondanod a szüleidnek, akármennyire is félsz tőle.


Szorítok, légy erős.

Hiába egy alkalom volt, az apának is tudnia kell rola, az ő gyereke is.

Talan ő, vagy az ő szülei tudják vállalni, vagy tudnak segíteni, legalább az elkövetkező hőnapokban, ha után anem is, ha a szüleid drasztikus lépésre szánná magát.


Az orvos mit mond, hogy fordulhatott elő( a nyílvanvalőt leszámítva, hogy nemi aktusból)

2014. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
8%
Én úgy tom, sürgős esetben 16-18. hétig el lehet vetetni, igaz az már majdnem szülés. Meg kéne beszélni Anyukáddal esetleg a dokival, nem lehetne-e valami betegséget ráírni arra a kartonra...
2014. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
36%

Anyaotthon! Ha már nem tudod elvetetni! Biztosan kidobnának a szüleid?

Ha egy alkalom is volt, akkor is apuka lett az illető, mond el neki, pl: hogy tudom csak 1 éjszaka volt, de terhes lettem és segítségre szorulok!

Későn vetted észre hogy terhes vagy? Akkor már 3 havid elmaradt ugye? Hogy nem vetted észre? Ne bántsd a picit kérlek, ő csak egy kis magzat... Vagy esetleg még örökbe adhatnád... (ez csak egy ötlet)Hány éves a férfi (apuka)?

2014. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
48%
szia, próbáld meg megbeszélni a szüleiddel (ha van más rokon akihez közel állsz vele), vagy barátokkal, a fiú szüleivel... ha más nincs még ott vannak az anyaotthonok is.. ha úgy gondolod... addig is koncentrálj az érettségire.. és esetleg keress olyan munkát amit a suli mellett is tudsz csinálni + nem jár erős fizikai megterheléssel... (ha te neveled fel minden fillér jól jön majd). Minden jót kívánok és hidd el minden rendben lesz :)
2014. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:

Az apjával megszakadt minden kapcsolatom 6 év barátság után :( Se telefonon nem érem el, se fb-on, a keresésben sem jelenik meg.. Eltűnt..


A doki mondta, hogy sajnos semmit sem tehet, amúgy ismerjük, tehát ha megtehetné, megtenné...


Minden megvonásos vérzésem megjött, teljesen normálisan, azért teszteltem, mert mostanában nincs étvágyam és folyton hánynom kell.


Suli + tanulás + munka + terhesség... Ez így nagyon sok.. 11-ben 4-ig bent voltam mindennap, idén nem tudom, mi lesz :(

2014. júl. 23. 15:10
 7/93 anonim ***** válasza:
11%

Na ezért nem való gyerekeknek szex. A pasi miért nem védekezett? A védekezés mindkét fél dolga! Ha nem szóltál neki, akkor a te hibád. Ha pedig nem akart gumit húzni, nem kellett volna széttenni a lábadat.


Én csak a gyereket sajnálom.


Amúgy mondd meg a szüleidnek, és viseld a tetteid következményeit. Aztán ha megszületik, add örökbe a babát.

2014. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
31%

Az anyaotthon nem ugy mukodik am, hogy bekopogtat az ember, hogy "jo napot, megjottem". Ahhoz szukseges adott osszegu jovedelem, hgoy csak az alapot emlitsem.

Kerdezonek meg evidens, hogy nincs.

Mellesleg kamu a kerdes is.

2014. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 A kérdező kommentje:
Mint leírtam, VÉDEKEZTÜNK. Ezen te mit nem tudsz felfogni?
2014. júl. 23. 15:11
 10/93 anonim ***** válasza:
83%
Szüleit ismered a fiúnak? Keresd meg általuk, ha másképp nem megy, akkor elmondani, hogy mi a szitu, és nem éred el.
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!