Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom egyáltalán nem kíváncs...

Anyósom egyáltalán nem kíváncsi a fiára, párom ettol rettentoen tonkre van lelkileg, hogyan támogathatnám? Mit mondjak neki, hogy ne ócsároljam anyost?

Figyelt kérdés
Folyton tolem kérdezi a miérteket, miért nem jon, miért nem hívja, miért nem érdekli mi van vele, hogy van. Nem tudom mit mondjak neki. 6 és fél éve járunk, szeptembertol ossze koltoztunk 20km-re anyóstól. Anyó ez ido alatt 1X jott hozzánk, de csak azért mert a párom elhozott egy pólót ami nem az ové. 4 percig volt itt, korbe se nézett a lakásunkban. Tulajdonképpen én sem értem, miért nem kíváncsi egy édesanya a fiára. Szuleimmel minden héten talakozunk vagy ok jonnek at este vagy mi megyunk egész hétvégére (ugyanabban a faluban laknak, ahol anyos). Sokat segítettek és segítenek a mai napig, fuikként szeretik a párom. Miért viselkedik így anyós?
2013. dec. 15. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy veled van valami baja?
2013. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel anyós pajtást, és kérdezd meg tőle, hogy mi a baja. Mindig ilyen volt egyébként?
2013. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy engem nem szeret mert megrontottam a fiát (házasságon kívul szexuális kapcsolatot létesítettem vele), és az is boki a csorét, hogy nem vagyunk osszeházasodva és ugy élunk egyutt.
2013. dec. 15. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel nem tudsz mit kezdeni, gondolom, majd ha szüksége lesz a segítségetekre, jelentkezik. Megérteni úgysem fogja, hogy nektek ez így most jó.
2013. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Akkor megvan a párod bajára a gyógyír: vegyen feleségül - és akkor anyja is megnyugszik és "kíváncsi lesz a fiára".
2013. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy engem nem szeret, és most egy kicsit beijedt, hogy komolyabbá vált a kapcsolatunk, de attól a fiát miért dobja el? Ok, hogy nem kíván meglátogatni minket, de telefonon felhívhatná
2013. dec. 15. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért a fiával is valami nincs rendben, ha 6,5 év alatt nem tudta túltenni magát azon, hogy az anyjának nem tetszel és ezért nem jön hozzátok.

Egyértelmü, hogy az anya szerint nem úgy él ahogy elvárható, de ha ezen ilyen hosszú idö után sem tudott túllépni, akkor félig-meddig függö az anyjától.

2013. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni. Ha tényleg azért nem kíváncsi a fiára, mert veled van, akkor nem is minősíteném. Az én apukám sem bírja a férjemet, engem mégis keres, ha megyek, szívesen fogad, sőt biztat, hogy menjek többször, sőt, ha a páromat elviszem, elfogadja a helyzetet (sajnos tényleg csak elfogadja tessék-lássék, de mindegy, ez van, még én, a saját lánya sem tudom meggyőzni, de ettől még nem szakítja meg velem a kapcsolatot).


Talán az lehet megpróbálni, ha a párodnak ennyire hiányzik az anyukája, hogy ő látogatja meg, ő keresi telefonon, úgy csak nem küldi el! De hogy ebből lesz-e valamikor családi béke, őszintén nem tudom.

2013. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem 6,5 éve van így a dolog, hanem szeptembertol miota osszekoltoztunk. Elotte otthon lakott és nem volt probléma, mindig is jól kijottek, ezért nem érti ezt a helyzetet
2013. dec. 15. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
A parod felszokta hivni? TAlan az anyos is ugyanezt erzi, mint a parod, aki szinten arra var, hogy a fia felhivja!
2013. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!