Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátommal 4 éve járunk...

A barátommal 4 éve járunk együtt. Az anyja mindig megtalálja a szálkát bennem. A többi lent. Mit tegyek, hogy elfogadjon?

Figyelt kérdés
Ha nem köszönök neki akkor azért, és rögtön a barátomnak panaszkodik, hogy tiszteletlen vagyok. Máskor azért mert megkérdeztem valamit tőle és totál flegmán válaszolt, holott én csak megkérdeztem miért nem lehet azt a valamit máshogy csinálni (egyszerűbben.. pedig kedvesen kérdeztem) Egy megint másik alkalommal azért szemtelenezett le mert a barátom aludt és én bementem hozzá, melléfeküdtem ( és ő szerinte felkeltettem.. pedig a barátom örült is nekem ) Utoljára azért mert nem mondtam, hogy "tessék" amikor vittem fel nekik szörpöt.. Hogy lehet valaki ennyire irígy a fia barátnőjére? Hogy álljak hozzá?
2014. okt. 12. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Te a gerendát se látod....
2014. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem köszönsz? hmmm...

Kioktatod,hogy rosszul csinál valamit? hmmm...

semibe veszel mindent? hmmm...

elélököd a poharat? hmmm...

Érdekes az ilyen anya,hogy elvárásai vannak hmmm...

2014. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Csak annyit tegyel, hogy tanulj illemet.
2014. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De pont erről van szó, hogy az én meglátásom szerint nem vagyok szemtelen, a szüleim is csak röhögnek, hogy milyen a barátom anyja.. Pedig öcsém barátnőivel anya így soha nem viselkedik.
2014. okt. 12. 13:43
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az első válaszolóval. Ha megyek barátomhoz, akkor mindig köszönök anyukájának is, olyan nincs hogy elmegyek mellette köszönés nélkül, de szerintem ez alap dolog....és mikor elmagyarázol neki valamit, nem lehet hogy úgy érzi hogy kioktatod? És szerintem nem irigy, csak nem örül annak hogy a fia egy ilyen lánnyal jár...
2014. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
A barátod nyilvan minimum köszön anyádnak.....
2014. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Szuleid is csak rohognek? Kar, hogy nincs jo pelda elotted.
2014. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nyilván én is köszönök neki nem megyek el mellette köszönés nélkül.. De amikor ő fent van, mi a barátommal lent és megyek el tőlük akkor szokta ezt a lelkére venni. Mi is nagy házban élünk és a barátom sem szokott minden alkalommal feljönni anyaékhoz köszönni és másnap nem panaszkodnak itthon miért nem köszönt...
2014. okt. 12. 13:51
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Te mas neveltetest kaptal, ennyi. Ne hasonlitgassal, hanem probalj ugy viselkedni ahogy elvarjak toled.
2014. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 manó1235 ***** válasza:
75%
a köszönés alap akármennyire is utálsz valakit.. és csodálkozol h nem bír? az én szüleim még a tegezést sem tűrik hiába vagyunk együtt évek óta a párommal a mai napig magázza őket.. nem hogy még ne köszönjön... te nagyon elvagy tévedve :DD
2014. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!