Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A gyermekem miért nincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem miért nincs a nevemen? Párom a hatóságok előtt miért tagad le? Együtt is visszakaphatnánk Őket? Miért nem áll ki mellettem? Miért hívogat és mondja nekem, hogy szeret? Miért nem írja meg, hogy az anyja műve?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet, hogy hosszú leszek, hogy mindent megértsetek.

Van egy 9 éves kapcsolatom, ahol kb. 5 évet le voltam tagadva a hatóságok előtt, hogy étkezési és egyéb támogatást a párom igénybe tudjon venni és ne, hogy osztozkodnia kelljen velem a 3 lakásán és a vagyonán.

Van egy 5 éves gyermekem, aki még nincs a nevemen, mert ellopták tőlem. Azaz nem telt el a 365 nap a volt párom válása és a születés között. Amikor pár hónapja elakartam végre intézni, hogy a nevemet viselje és apai feladataimat elássam sikerült elintéznem, hogy a volt férj eljött és kijelentette, hogy nem az övé, így törölték az anyakönyvből. Elmentünk átíratni a nevemre, de összevesztünk párommal és ő visszament és lemondta, az apja nevére tette, mint képzeletbeli apa.

Van egy 1 éves gyermek is, Ő a nevemen, akit még nem ismerek, mert láttam vagy ötször, anyósom neveli, mert szülés után páromat kikészítette és a betegsége miatt a gyámügy elvette.

Páromnak van az első házasságából egy fiú, akit én neveltem és néha-néha nevelő jelleggel oda kellett csapjak neki, mert neveletlen.

Na, most ezért feljelentettek és járjuk a bíróságot.

Párom együtt él velem, de a hatóságok előtt letagad, mert szerinte együtt nem kaphassuk vissza a gyerekeket. Együtt élek a párommal, persze amikor megbánt valamivel, én összepakolok és a barátomnál alszok, de együtt élünk.

Párom állítólag szeret engem és mindent megtenne értem, de nem áll ki mellettem és nem mondja meg, hogy a nevelt fiamat nem én tettem tönkre, ő be lett ellenem tanítva.

Én azt mondom neki, hogy hiába lennénk boldogok, de nem kell a gyerekek nélkül, de mivel a tárgyalásokon letagad és nem vallja be, hogy együtt kérjük a gyerekeket mindig összeveszünk és nem adják vissza őket.

Én már nem tudok benne megbízni, hogy valaha is elismer. Nem fogok többé bújkálni a hatóságok előtt.

Ha nem lehetünk egy néven nekem nem is kell.

Erre állandóan hívogat, hogy mennyire szeret. Meg ő párkapcsolat függő és első voltam neki és ő lenne a legboldogabb, ha együtt kérhetnénk őket és egy néven lehetnénk, de még sem teszi meg!!!

Most visszakapta papíron a két nagyobbat, de nekem nem kell a gyermek addig, amíg nem vagyok ráírva a papírra, hogy közösen kértük és közösen kaptuk meg.

Szerintetek valóban szeret vagy mit akar tőlem és miért teszik ezt, hogy nekem ezt mondja, a hatóságoknál meg pont az ellenkezőét???

Miért nem tudja megírni, hogy nem nyúltam a fiához és ez mind az ő és az anyja műve???



2013. jan. 22. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy most párod és a volt párod az ugyanaz a személy ebben a történetben?
2013. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Jah, hogy ez egy folytatásos teleregény? :) Nem tudtam.
2013. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
96%
Te jó ég! Én meg még azt hittem az én kapcsolatom balhés, mert olykor vitatkozunk valami értelmetlen kis hülyeségen, de most teljesen megnyugodtam......
2013. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Már volt asszony verzió..
2013. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ide linkelhetné valaki az asszony verziót is, hogy teljes legyen a kép :)
2013. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan :))))

Ezekért a korábbi kérdésekért megérte oldalakat végig olvasni :D

Kérdező, tudod mi lenne a legjobb?

Átlag hetente oszd meg velünk mi újság veletek.

2013. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
*életeteket.
2013. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kérdező, talán olvasd el az asszony véleményt aztán elposztolgattok itt. Talán addigra a gyerekeket meg örökbe fogadják nem gépfüggő, nem elmezavaros emberek.
2013. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha te, vagy a "párod" még egyszer a büdös életben feltesztek egy kérdést ide (ez már vagy a 4. mindkét oldalról), esküszöm megkereslek és megütlek mindkettőtöket!!!


Már 100.000x el lett mondva, hogy az a bajotok, hogy MINDKETTEN BETEGEK VAGYTOK!

Innentől kezdve nincs több magyarázni való.

A barátnőd mániás depressziós és kapcsolatfüggő, ráadásul élvezi, hogy érzelmi noymorékként élhet egy kapcsolatban.

Te szintén nem vagy teljesen normális, gondolom a párkapcsolatfüggőség nálad is jelen van, ha még nem dobtad ki, a másik meg az , hogy nem vagy férfi, és képtelen vagy vállalni a tetteidért a felelősséget (a barátnőd ezt legalább ráfoghatja a depressziójára...).


És nem, nem vagyunk rá kíváncsiak, hogy "DE". Nincs DE! TE IS HIBÁS VAGY MEG Ő IS! Tessék elhúzni pszichológushoz, addig nem lesz itt semmi megoldás.

2013. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, miattad fognak kirúgni :D Hangosan felröhögtem az első mondatodon :D :D
2013. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!