Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amikor frissen osszekoltoztete...

Amikor frissen osszekoltoztetek parotokkal, "anyos" mennyire es mibe szolt bele?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok , hogy ez a koltozes miatt csak atmeneti helyzet , vagy itt kezdodik a "haboru"?

2014. okt. 18. 01:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell félni, ha eddig szeretett, ezután is fog! Hacsak nem csinálsz valami olyan szintű hülyeséget amivel bajba sodrod a kicsi fiát. Amíg azt látja hogy megálltok a saját lábatokon, rend van a lakásban, a fia él és virul, addig nyugton lesz. Lehet hogy az elején megpróbál majd irányítgatni, de azt meg kakiljátok le, és annyi.
2014. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmibe nem szólt bele. Oké, tanácsokat ad, időnként egyebet is, ruhákat, ilyesmi, ajándékba. Néhányszor kiderült beszélgetés közben, hogy ezt vagy azt nagyon másképp lát, de szerencsére van neki saját élete és nem akar beleszólni a miénkbe. Vagy ha mégis, onnantól az a téma tabu számomra :)


Ha viszont az anyósod elkezdett nagyon rátok telepedni, akkor most állítsátok le. A ti lakásotok és a ti életetek, ti rendezzétek be. Persze csak ha tényleg meg tudjátok oldani.

Anyósom a másik gyerekét állandóan rendezi. Viszont egyszer mondta is, hogy ez nem véletlen: ő állandóan hóvégén kölcsönökért rohangál, amit soha nem ad meg, van kulcsa, átmegy és amíg nincsenek otthon, kieszi a hűtőt, stb. Mi egyszer kértünk segítséget, az is jogos volt, mert két hónapig voltam betegállományban, így anyagilag is elúsztunk, és mivel fel se tudtam kelni, érthető volt, hogy bárminek az elvégzésére alkalmatlan vagyok. Szó nélkül jött és segített, de utána mondta is, hogy azért az egész más helyzet, mint amikor valaki képtelen menedzselni a saját életét :)

2014. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2: Ööööö....:) Eddig a fiú vele élt?...
2014. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen vele.
2014. okt. 19. 09:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, bizony, a fehérneműt nem szoktuk összemosni (együtt mosni) a piszkosabb holmikkal. Előbb kimosom a fehérneműket, utána jöhetnek a zoknik, hosszúnadrágok pl. Bizony azért egy anyóstól tanulni is lehet,nem kell minden más véleményen megsértődni. Én nem vagyok ugyan anyós, nem azért írom.
2014. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!