Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a párotokkal a gyermeke anyjának az esküvőjére?

Figyelt kérdés
A barátom el akar menni a gyerek miatt, mert úgy látja, megviseli őt ez az egész. Ebbe nem is szólok bele, bár a gyereknek nem ez a konkrét esemény okoz lelki problémákat, hanem sok minden más is, de ez nem az én dolgom, hanem a szülőké. Viszont nekem semmi kedvem nincs ezt végignézni, számomra tök idegen emberek lesznek ott, a barátom legtöbbjüket ismerni fogja. Igazából én tök kellemetlenül érezném magam, szerintem nekem semmi keresnivalóm nem lesz ezen a rendezvényen. A kedvesemnek viszont ez rosszul esett, mert ő meg nem szeretne egyedül menni. Azt mondta, igazán megtehetnék érte ennyit, holott tudja, hogy egyébként sem kedvelem, ha sok ember van körülöttem, pláne, ha idegenek. Nekem ez egész napra sok lenne (templomi, polgári, lagzi éjszakába nyúlóan). Valószínűleg feszült lennék egész nap, és ezzel az ő kedvét is csak elrontanám, ami meg talán még a gyerekre is kihatna, és ez pont nem hiányzik, elég baj van vele enélkül is.
2014. szept. 30. 23:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem. A gyerek nyilván menjen az édesanyjával és a rokonságával (nagyszülők, nagybácsik, nagynénik ott lesznek gondolom?)


Az exférjnek és neked, mint új feleség szerintem semmi keresnivalótok nincs ott.

2014. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 horbeni ***** válasza:
78%
igen, szerintem sem kell Nektek elmenni! Max a gyereknek
2014. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is furcsa. a volt férjnek nem kell ott lennie, meg sem kellett volna hívni.
2014. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Neked nem kell ott lenned, ha nem akarsz. Ha igazán fontos vagy neki, akkor megérthetné hogy miért nincs kedved elmenni. Miért menne egyedül? Ott lesz mellette a gyerek. Úgyis miatta akar mindenáron részt venni az esküvőn.
2014. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a felesége, fél éve vagyunk együtt. A gyerek nagyon apás, valószínűleg egész nap nyűgös lenne, ha ennyi ember ott van, az apja meg nincs. Én is ezt mondtam, hogy nem lesz egyedül, hisz a gyerekkel lesz, meg ismerősökkel, barátokkal, nem hiányzok én oda. De mégis azt szeretné, ha vele mennék.
2014. szept. 30. 23:36
 6/37 A kérdező kommentje:
Ja, és ő sem ex férj, nem voltak házasok, és kb. 3 éve vannak külön.
2014. szept. 30. 23:38
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Mi lenne ha csak a templomira és a polgárira mennél? A lagziról meg szépen kimentenéd magad. Akkor ott is voltál, meg nem is.
2014. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7-es, ez nem tűnik rossz megoldásnak.


8-as, parancsolsz?

2014. szept. 30. 23:44
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem kötelességed ott lenni, ha nem akarsz. Viszont valószínűleg a párodnak sincs kedve különösebben, nem hiszem, hogy túlságosan megérinti, ahogyan az exe férjhez megy. Biztos sokan fogják nyaggatni, hogy vele mi van, és jól esne neki a támogatásod, akivel elvonulhatna, ha nincs kedve beszélgetni, vagy akit büszkén bemutathatna, hogy ő is megtalálta a boldogságát személyedben. Én nem az ex miatt mennék el, hanem a párom miatt, főleg, ha fontos neki. (Gondolom pont ezekből az okokból.)
2014. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

Nekem már az is fura, hogy a párod megy. De az is fura, hogy ha megy, akkor nélküled.

Szerintem ne menjetek, csak a szertartásra.

És csak akkor ha a párod volt párja ragaszkodik hozzá. (Nem a gyerek.) Ez végül is nő "nagy" napja lesz. Olyanok legyenek ott, akiket szívesen lát.

Persze, ha jóban vagytok mindannyian és egyébként is szoktatok összejárni, akkor más a helyzet, akkor nem fura, hogy ott lesztek.

2014. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!