Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a legrosszabb anyóstól...

Mi volt a legrosszabb anyóstól, vagy apóstól kapott mondatod, ami nagyon megbántott? Van olyan, aki nem kapott még olyan megjegyzést, ami nagyon megbántotta volna?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
8 éve vagyunk együtt a férjemmel,nem emlékszem olyanra,hogy nagyon megbántottak volna,remélem ez fordítva is igaz,és ők sem tudnának ilyet mondani.
2014. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

A legrosszabb? Anyóstól a következő:

- Itt van 1 millió forint (készpénz még 1992-ben)

Fiatal vagy, az 1 millió a tied, azt csinálsz vele amit akarsz, de tűnj el a fiam életéből, és a kis unokám életéből. Soha többé ne lássalak téged.


Ez a mondat anyósom szájából (már volt anyós) egészen pontosan 1992 nyarán hangzott el egy pesti kórház szülészeti osztályán. Aznap született meg a fiam.

2014. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

Amikor az esküvőnkön azt mondta,az anyukámnak,hogy ő már elég pelenkát mosott,most már mosson ő. A férjem nővérének akkor már volt 3 gyereke.Nekünk még tervbe sem.

Évekkel később mikor megszülettek a gyerekeink, nem is voltak kíváncsiak rájuk.

2014. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

A fiamnak nem ilyen csoro lanyt szantam mint te..

Aztan rendszeressen a ferjem ex baratnoi neven szolitgatott.

Majd az eskuvonkon elkesett es sirt mert nelkule elkezdte az anyakonyvvezeto hofeherbe jott el.

Aztan 25 ev utan azt allpitotta meg ,,megis te voltal a legjobb no a sok kozul,9megjegyzem sehol nem volt sok no csak az o fejeben.

2014. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
89%
Egyik délután éppen azt ecseteltem, h mennyire csodálatosnak tartom azokat a madarakat, akik délre repülnek.Hogyan képesek ekkora távolságot megtenni egyedül, segítség nélkül? Erre anyósom azt mondta, próbáld ki és megtudod.
2014. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, akkor te szerencsés vagy!

Kettes válaszoló, téged nagyon sajnállak, ez szörnyű lehetett... Nem tudom miért mondott neked ilyet, főleg egy ilyen gyönyörű napon..

Hármas válaszoló, téged is nagyon sajnállak! Neked is pont egy ilyen szép napon kellett ezt mondania...

Négyes válaszoló. Neked se egyszerű az anyósod/anyósjelölted..Sajnálom.. De azért a végén még is csak rájött,hogy te voltál a legjobb, a sok közül, még akkor is, ha csak te voltál, és nem is volt más.:D

2014. nov. 15. 22:29
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem k..aanyazott anyukam temetese utani napon.
2014. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló! Jézusom! :O :( Egy normális mondatból ki gondolná,hogy ilyet kapsz válaszra.. Sajnálom...:(
2014. nov. 15. 22:31
 9/30 A kérdező kommentje:
Hetes! Ez szörnyű, biztos nem bírtam volna ki, válasz nélkül. Ha él anyukám, akkor se mondjon ilyet,nemhogy akkor, ha már nem... Nagyon sajnálom :(
2014. nov. 15. 22:32
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Sosem kaptam még bántó megjegyzést az anyósomtól, apósomtól, intelligens emberek, és ha nem értenek valamivel egyet, azt ki tudják fejezni felnőtt módjára.
2014. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!