Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretett családtag elvesztése...

Szeretett családtag elvesztése után mi volt a legrosszabb? Melyik a legnyomasztóbb érzés? Mennyire változott meg a személyiséged?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagybátyám halt meg 1,5 hónapja. Halála előtti napon pont a városban voltam, ahol lakik, de úgy voltam vele, biztosan elfoglalt, mint mindig, és siettem is haza. Vagyis találkozni szerettem volna vele, de nem tettem. Másnap meghalt, szívrohamban. Nagyon nyomaszt, hogy nem találkoztam vele, okolom magam, amiért siettem haza, de nem gondoltam volna, hogy egy egészséges(nek hitt), sportot imádó ember így megy el.. Annyiban változtam, hogy jobban figyelek a környezetemre.
2014. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!