Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tönkremegy a családom az...

Tönkremegy a családom az anyòsom miatt mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Kérlek segìtsetek mert màr feladtam... elmesélem a történetünket. A férjemnek és nekem van egy 6 hetes kislànyunk ès az anyòsom nem foglalkozik vele ràse néz csak az érdekli hogy a pici fia a segge alatt legyen. A gondok akkor kezdődtek amikor elköltöztünk az anyòsoméktòl, le lettem hordva minden kurvànak h elviszem a fiàt és a kicsi fia persze ezek utàn is még mindig az anyjàt tette az első helyre helyettünk. Ezutàn venni akartunk egy hàzat de mivel nekünk nem adtak hitelt apòsom aztmondta majd ő vesz fel hàt màsnapra meggondolta magàt , ezutàn a férjem kiment hozzàjuk és végül mégis belementek. Elvoltak intézve a papìrok éppen a picurkàval ott voltunk nàluk amikor benyögték h ők nem hajlandòak segìteni nekünk egy fikarcnyitsem és mi h gondoljuk.....egyébként 180ezres nyugdìja van és 1xsem kérdezte meg h kell a picinek valami.... a férjem ezek utàn még mindig nem volt képes egy rossz szòt sem szòlni vagy kérdőre vonni őket . ùgyérzem egyedül maradtam a picikémmel mert a férhemnek nem mi vagyunk az elsők mit csinâljak?

2014. nov. 28. 10:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

A második férjednél legyen több eszed. Annyi ilyen rinyálós kérdés volt már itt, hogy anya pici fia stb...meg is érdemled. Te mentél hozzá. MIÉRT?

Egyébként irtó pofátlanság mást kérni arra, hogy hitelt vegyen fel nektek. Hogy képzeled, hogy mást versz adósságba?

2014. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
99%

Neked ahhoz semmi közöd, hogy mennyi a nyugdíja.

Azt sem illik elvárni, hogy vegyen a gyereknek valamit.

Ha vesz, megköszönöd, ha nem vesz, akkor nem vesz.


Ha ilyen anyás a párod, akkor minek szültél neki?

És főleg: MIRE?

Se pénzetek, se lakásotok!

2014. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
A férjed nem hiszem, hogy csak a gyerek születése után lett ennyire a szüleihez húzó. Ha pedig már előtte is a szülők voltak az elsők számára, miért is vállaltál gyereket ilyen felállásban ? Vagy elviseled, hogy ilyen a férjed, vagy lelépsz gyerekestül. Bár az utóbbi igen problémás megoldás.
2014. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

Bocsáss meg, de én úgy látom, hogy a férjed miatt. Illetve miattad.

Tapasztalatból mondom, hogy mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy.

Már régen rossz, hogy a férjeddél és a gyerekkel nem funkcionáltok családként.

U.i.: segítségre apellálni meg bunkóság. Az olyan mint az ajándék, vagy a talált pénz. Jó ha van, de nem kierőszakolható.

2014. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
a pénzt a hitel miatt a mi szàmlànkròl vontàk volna de ez mindegy is a férjem meg eddig nem volt ilyen mostanra teljesen kifordult magàbòl és nem azt kértem h kioktassatok mert ebben a helyzetben nincs erre szükségem
2014. nov. 28. 11:03
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Akkor itt a tanács:


Beszélj vele, hogy változzon!


--> Ha változik, akkor rendben

--> Ha nem változik, akkor:

--> beletörődsz

--> elhagyod


ennél többet/jobbat senki sem fog tudni mondani neked!

2014. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
de köszönöm a vàlaszokat
2014. nov. 28. 11:09
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

A "családod" a férjed miatt megy/ment tönkre.


Ha ennyire anya fia, akkor teljesen értelmetlen dolog volt egyáltalán összejönni vele, de ami miatt tényleg elitélendö vagy(TE, NEM MÀS), hogy ilyen helyzetbe szültél gyereket, és ezzel az Ö ÉLETÉT teszed tönkre.

2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Ebben olyan nehéz kioktatás nélkül tanácsot adni. Nem lehet apellálni más fizetésére, hitelképességére, segítségére. Nekem mondjuk sose volt "anyuci pici fia" mentalitású párom, de amíg Te is anyósodéktól várod a segítséget, de sem vagy elég felnőtt. Mit kérsz rajtuk számon, hogy nem vesznek fel nektek több millió hitelt? A mai világban én nem csodálkozom.
2014. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt mondom, hogy neked semmi közöd, mennyi a nyugdíja és hogy nem ad a picire pénzt. A hitelbe meg még jobb is, hogy nem mentek bele. Akkor nevükre lenne írva a ház, és neked haptákba kéne vágni magad anyósod előtt 5-25 évig---akarod te ezt? A férjedet is meg lehet érteni. Elég nehéz azért elfordulni a saját szüleitől, nem gondolod? A szülő is olyan, hogy akármit tesz a gyereke az életben, ő akkor is szeretni fogja-már a normális szülő-na most ez mért ne lehetne oda-vissza dolog? Bármit is tesz az anyja, ő mégiscsak az anyja, szereti őt. Más dolog az, hogy az ő iránta való szeretete akadályozza a ti családotokat, hogy esetleg benneteket nem úgy szeret, mint ahogy kellene. Az anyja persze, hogy a fiának akar jót, ezt meg lehet érteni. Más kérdés, hogy hogy bánik veled, azt viszont nem kéne hagyni a párodnak. Én úgy gondolom, hogy ebben a történetben neked is és anyósodnak is igaza van részben. Érthető, hogy visszatáncoltak. Ők már idősebbek, mi van, ha nem tudjátok fizetni a hitelt. Amúgy meg marha felelősségteljes dolognak tűnik, hogy most vállaltatok babát, nincs hitelképességetek és másra hárítanátok....én elhiszem, hogy szeretnétek saját autót és lakást, de ha ennyire sar a helyzet, akkor először alapozni kellett volna, aztán megvenni, és aztán gyereket vállalni. Családalapítás nem így működik, hogy bumm bele a közepébe, majd lesz valahogy, majd anyóspajtás kisegít, neki úgy is magas a nyugdíja.
2014. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!