Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha tönkremegy egy...

Szerintetek ha tönkremegy egy kapcsolat, az lehet csak az egyik fél hibája, vagy mindig hibás benne mindkét fél?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Legtöbb esetben mindkét fél, de lehet, hogy csak az egyik.
2014. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Legtöbbször mindketten valamennyire belejátszanak, de van,amikor az egyik fél alkalmatlan párkapcsolatra, vagy az adott párjával nem tud kijönni, ilyenkor a másik nem hibás.
2014. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legtobbszor mind a ket fel hibas sztem. De ha az eggyik probal rajta valtoztatni az egyedul nem megy!!! Sajat tapasztalat
2014. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk azért ment tönkre a kapcsolat, mert a páromnak olyan betegsége lett, amit nem tud elviselni és az agresszióját rajtam akarta levezetni. Én meg nem hagytam.
2014. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire nyilván mindkét fél, de lehet a felelősség-megoszlás egészen szélsőséges is: 1 és 99%.
2014. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
általában mkettő.
2014. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%

Ez összetett dolog. Ha a férj nem fejezi ki a szeretetet a feleség számára, a nő nem fogja tisztelni a férjet. Ez fordítva is igaz.


A konfliktusok mindig megoldhatók, ha legalább az egyik fél nagyon elszánt és kitartó!!!

Az eredmény lenyűgöző ;)


Nagyon ajánlom e témában ezt a könyvet: Szeretet & Tisztelet Dr. Emerson Eggerichs

2014. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Az csak az egyik fél hibája!

Amikor egy kapcsolat létrejön, jórészt mindkét fél szereti egymást. (esetek többségében)

Ha valamelyik hülyeséget csinál, akkor máris megvan, hogy ki kezdte.

Sajnos ennek a dolognak a másik embernél szintén egy negatív vonzata alakul ki, melyet a hibás fél azonnal észrevesz és automatikus védekező mechanizmusként a saját baklövését áthárítja a másikra, hogy saját magát védje.

Ilyenkor már csak azt látni külső szemmel, hogy mindketten hibásak.

De NEM.

Hibás csak 1 van. A többi csak a vonzata!

Én még olyanról nem hallottam, hogy mindketten egyszerre bolonduljon meg egy kapcsolatban.

Ha létezne 2 ilyen típusú ember, mint 1pár, akkor az a kapcsolat már eleve létre sem jön.

Aki szerint pedig nem igaz az amit írtam, az jelenleg is csak a saját igazát védi.

2014. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mielőtt el kezd megromlani egy kapcsolat, mindkét fél követ el apró helytelen dolgokat vagy mulaszt megtenni dolgokat, amit meg kellene. Ettől még megy egy kapcsolat.

Aztán jön egy pont, amikor az egyik "besokall" és a másikat kezdi hibáztatni, próbál eltávolodni, hogy több hazugság már ne jöjjön létre.

Most akkor ki a hibás? Aki "besokall"-t, és keresi a kiutat, vagy a másik, aki a sok előzetes jelet nem akarta észrevenni?

Sokszor már a pár kiválasztásánál észre kellene venni, hogy a másik nem Téged akar, hanem csak szexet/nem akar partner nélkül lenni/bizonyítani akar valakinek/stb.

Az előbbi miatt mondhatjuk, hogy még szélsőséges esetben is van köze a "vétlen" félnek a kapcsolat megromlásához. Nem szabadott volna belemennie.

2014. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!