Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a velemenyetek azokrol a...

Mi a velemenyetek azokrol a szulokrol akik az igazszagtalansagig menve vedik a gyerekuket?

Figyelt kérdés

A parommal 1 evig voltunk egyutt, 8 honap utan osszekoltoztunk. Eleg draga hazat vettunk ki mivel mindketten jol kerestunk. Namost, a parom 1 honappal azutan, hogy bekoltoztunk felmondott a munkahelyen, mert mashol akart dolgozni. En elleneztem, az anyja tamogatta. Sajnos errol a helyrol elbocsatottak 1 honap utan, es igaz talalt allast utana, de az nem fizet kozel se olyan jol mint az eredeti, es 2 honapig nem volt semmifele jovedelme.


Az anyja a hatam mogott azt tanacsolta neki, hogy tolem kerjen kolcson mivel nekem VOLT felretett penzem. Ezzel nem is lett volna akkora baj, ugy terveztem, hogy majd atveszeljuk, ha nem az lett volna, hogy mindent nekem kell csinalni. Elmentem dolgozni, en vasaroltam be, en foztem, nekem kellett takaritani, en fizettem a szamlakat, o meg itthon jatszott a szamitogepen meg az xbox-on egesz allo nap, ha sokat nyaggattam akkor nagynehezen neha elmosogatott, de kb ennyi.


Aztan a tetopont ott kovetkezett be, mikor egyik este nagyon veszekedtunk es o elmondta az anyjanak hogy veszekedes van. Az anyja beallitott hozzank este 10kor ordibalni, hogy engem csak a penz erdekel (a sajat penzem, tobbszazezer forinttal tartozik) es hogy mit ostorozom a fiat, mikor o depresszios. Aztan a fejemhez vagtak, hogy bezzeg ok kiallnak egymasert, nekem meg senkim nincs (a szuleim nagyon messze laknak) es nem is szorulok ra a segitsegukre, egyedul meg tudok allni a labamon, de azert nagyon sziven utott mivel nagyon hianyzik anyukam es nagyon ritkan latom. Az lett a vege, hogy sajnos rendort kellett hivnom mivel anyuka a sajat hazamban orditott orakon at az ejszaka kozepen mikor masnap reggel dolgoznom kellett es elkezdett taszigalni is, kovetelte hogy hagyjam el a hazat. A sajat hazam, amiert dolgozok, fizetem.


Na azota az este ota en vagyok depresszios, velem meg ilyen soha az eletben nem tortent, hogy valaki ilyen igazsagtalan legyen velem. A parom meg csak ult az asztalnal es kozbe se szolt, hagyta hogy az anyja ilyen cirkuszt csinaljon. Termeszetesen azutan az este utan szakitottunk, de azota se fer a fejembe hogy lehet valaki ennyire elfogult, hogy ennyire nemnormalis magatartast tanusitson. Azota persze az anyja lepten nyomon posztolt valamit facebookon hogy mutassa ok mennyire boldog csalad, le is kellett tiltanom. En meg ugy erzem magam minden nap mintha egy vonat ment volna at rajtam, teljesen megtort az eset lelkileg.


2014. dec. 22. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mást mondani, mint hogy saját magukkal csesznek ki. Sosem lesz a volt párodnak normális élete, úgy kell neki. Viszont ami manapság ritka és nagyon jól tetted, hogy kidobtad. Nagyon sokan tűrnének tovább. Az ilyen embertől a legjobb megszabadulni, mert a teljes nyomorig húzna.
2014. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt elhiszem, hogy fura az ilyen viselkedés, de lelkileg azért ne törj meg. Sőt, talán picit örülhetsz is, hogy még most kiderült a dolog, és még nem kötődtetek olyan sok szállal egymáshoz (több éves kapcsolat, házasság, gyerek).

Majd a srác is rájön, hogy mit csinált rosszul, ha meg nem, akkor éldegél majd az édeanyjával élete végéig. Te ezzel nem tudsz mit kezdeni, örülj, hogy nem részei már az életednek.

2014. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Thyűűű, így karácsony előtt azért ez elég durva esemény, és minden okod megvan a depresszióra :( Nagyon sajnálom.

Tudom, nehéz ez, de próbáld meg a jobb oldalát nézni, még időben szétmentetek, gondolj csak bele, ha ez nemcsak egy bérlemény, hanem mondjuk már megvettétek volna. Vagy ha már össze is házasodtatok volna, vagy ne adj'isten, gyerkőc is van! Így pedig egész egyszerűen tovább tudsz lépni. EGy ilyen férfi soha nem fog az anyjáról leszakadni... SOHA!

Legalább az anyukáddal tudsz egy kicsit több időt tölteni. :)

Azért békés ünnepet kívánok neked! :)

2014. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd, hogy csak párszázezer forintodba került, hogy megszabadulj az exedtől és anyósodtól. Velem is történt hasonló égbekiáltó igazságtalanság, ami romokba döntötte a jövőmet, több millió forinttal károsított meg, és én is depressziós lettem.. De az utolsó dolog, ami segít rajta, ha olyasmin emészted magad, amin nem tudsz változtatni. Ha vissza tudod perelni valahogy a pénzt, az jó, ha nem, akkor fogadd el a dolgot. Tanulópénz.

Az exedért ne fájjon a fejed, éretlen, önállótlan tapló volt. A kérdésre válaszolva nagyon jó dolog, ha a szülő az igazságszolgáltatásig viszi a gyerekével történt igazságtalanságot, de a helyedben nem erről van szó, csak egy nagypofájú, sötét anyósról, aki kitalált magának egy igazságot, ami jó színben tünteti fel a fiát és őt, és téged tett meg bűnbaknak. Az ilyen undorít emberek szavai pedig peregjen le rólad. Gondolom a viselkedéséből számodra is világos, hogy nem százas a nő (egyébként a fia sem), miért is lenne fontos számodra a véleménye? Utazz el anyukádhoz, azt mondtad jó kapcsolatban vagytok, majd ő lelket önt beléd. Neki te vagy a lánya, a te oldaladon áll, majd ő lelket önt beléd.

2014. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, hogy ilyen emberek miatt azért sem leszek magam alatt, nehogymá ilyen primitívek törjenek meg, és miattuk legyek szomorú!

igenis te talpraesett vagy, nem alázkodsz meg, jobbat érdemelsz, előtted az élet :)

2014. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
*amúgy magáról csak a kérdés címéről az jutott eszembe, amikor hazudtak rólam a gyerekek, erre jött a szülő leordítani a fejem a munkahelyemen, először magyaráztam neki, hogy téved, nem így van, stb, nem fogta, utána kiordítottam én, hogy be ne merje mégegyszer tenni ide a lábát, nem osk kellett, hogy képen ne vágjam.
2014. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld mihamarabb elfelejteni ezt a férfit, és minden hozzá kötődő dolgot és személyt.

Agybajos emberek vannak, ha szülővé válnak, akkor így is viselkedhetnek. Nagy az Isten állatkertje.


Ne légy depressziós, az elveszett pénzt fogd fel tanulópénznek, máskor próbáld jobban kiismerni párodat és családját, mielőtt összeköltöznétek.

2014. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
próbáld ebben is meglátni a jót. időben kiderült, hogy az exed életfelfogása, gondolkodása, viszonya az anyjához, hozzád, a munkához, munkamegosztáshoz, ésatöbbi mennyire de mennyire nem okés. mondjuk volt kitől ráragadjon a beteg, kifordult világlátás. vannak ilyen emberek, és ilyen alapvető dolgokat nem lehet ám megváltoztatni. sajnálom hogy éveket pazaroltál erre az emberre, szörnyű lehet, ha valahogy, valamit még szeretsz benne, de hidd el nagyon is jól jártál hogy különmentetek, és megszabadultál tőle meg a pereputtyától, fel a fejjel!
2014. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hat sajnos meg nincs vege, ugyanis nem akar elkoltozni, mondtam hogy menjen az anyjahoz lakni en meg keresek mas lakotarsakat de oda nem akar (milyen meglepo), mas helyre meg nincs penze kauciot fizetni igy hogy ennyi penzzel tartozik.


szoval probaljuk kerulni egymast nagyjabol, de mindennap gyomorideggel jovok haza sajnos. :/ koszonom azert a biztatast, igyekszem eros lenni.

2014. dec. 23. 02:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt írtad, hogy "saját házam". Akkor téged nem kell, hogy érdekeljen, a volt barátodnak hová van kedve, illetve mire van pénze költözni: maximum pár hét türelmi idő után kirakatod rendőrrel, és kész a folyamatról a jegyzőnél érdeklődj. Már persze ha nincs oda bejelentkezve, mert akkor előbb kényszerkijelentést kell elintézni. Tedd meg minél hamarabb, mert ez így nem jó senkinek. Főleg neked nem.
2014. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!