Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mofi kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha a párom az anyjával megy nyaralni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Miért baj ez? Én is szoktam anyámmal menni nyaralni, mivel tök jó helyekre megy, és ő állja az egészet. (bár én kifizetném, de nem engedi)

22/F

2014. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
a családi nyaralás nem olyan ritka
2014. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Hova mennek?
2014. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene erről bárkinek is véleményt alkotni?

De ha már így rákérdeztél: az a véleményem, hogy a párod valószínűleg elmúlt 15 éves - abban a korban szokott még "ciki" lenni a szülőkkel nyaralni.

2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Hacsak nem egy közös, rózsaszín, szívalakú ágyban alszanak, szerintem nincs ezzel baj :)


Bár szerintem ha már régóta vagytok együtt, és jóban vagytok, illene téged is meghívni (természetesen fizetve a saját részed).

2014. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék, hogy ilyen jó kapcsolatban van az anyjával.
2014. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Ez azért van mert a párod! Ha a házastársad lenne, akkor nem külön utakon, hanem veled menne!


Szerintem.

2014. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem tudnám díjazni, sőt meg is mondanám neki, hogy hova menjen ha nélkülem menne nyaralni. (mondjuk azért nem mindegy, hogy hány évesek vagytok)
2014. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy egy fel nem nőtt mama örök kislányával nem tudom, hogy mégis mit akarsz kezdeni...
2014. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
az én férjem édesanya nem egy szent. viszont elég idős és beteg, ugyhogy en gondolom ugy ha néha csak ketten mennek valahova max az anyosomnak Szép emlékei lesznek, az én egom nem sérül. múltkor én fizettem be őket egy wellnes hétvégére. ha becsülettel felnevelte akkor nem értem miért rossz ha néha csak ketten mennek mint anyja fia. nem tartom betegesnek, napi kapcsolatban vagyunk, de nem ugyanaz mint ha csak ők ketten mint mikor kisfiú volt a férjem. az édesanya szeret törődni vele, néha csak ülnek a teraszon és a múltról beszélgetnek, rengetek történetet amire a férjem nem is emlékszik.
2014. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!