Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék közelebb költöznek....

Anyósék közelebb költöznek. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Anyósék most 70 km-rre laknak.

"Csodálatos módon" azt a házat el tudják cserélni egy ittenire.

Szerencsére azért abban a bizonyos papucsban nem tud átszaladni.

Járt már így valaki? Hogy alakult a kapcsolat?



2014. dec. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

AZ én anyósom a szembe szomszédom lett, amikor úgy döntött eladja a házát és új házat vesz. Borzalmas volt. Végül mi eladtuk a házunkat, és 100 km távolságra mentünk. Ez már akkora távolság, hogy nem igazán akarnak jönni. Ez jó döntés volt, mert a házasságunk megmenekült (már rendszeres vita volt az anyós miatt) és az anyósommal a kapcsolat is jobb lett.

70 km távolság már jó távolság. A béke megmarad

2014. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
mi alapból szomszédok vagyunk. Nálunk semmi nézeteltérés nincs, a lányával elég jól megbeszélték, hogy nincs átjárogatás, nincs csakegykicsitojáshiányzik, köszönünk a kertből, és annyi. Teljesen jól megvagyunk. Már iskolások a gyerekek, asszony dolgozik - jól jön, hogy nem kell bébiszittert hívni, mert itt van, és szívesen vigyáz egy megfázott gyerekre.
2014. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez függ anyósod természetétől és a kapcsolatotoktól is.


Mi közel költöztünk anyósomhoz (nem ez volt a cél, de ott találtunk jó áron szép házat), nem bántuk meg. Egy ideig ő segített minket, most már sajnos ő szorul segítségre.

Nálunk ebben valószínűleg az is közrejátszott, hogy anno anyósom is sokat szenvedett a saját anyósa miatt.

2014. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
80%
Egy jó cimborám egyszerűen megoldotta, mikor szembelaktak az anyósukkal. Kertesházban mindent szabad módszerrel leleményesen megállapította merről fúj a szél, majd a rossz minőségű büdös és nem használt hulladékot, belső gumit, égetni kezdte az udvaron. Nemes egyszerűséggel kifüstölte az öreglányt. Világi forma az tény, ha kreatív vagy, mint ő, akár jól is kijöhetsz a szituációból. Én mondjuk jól elvoltam az eddigi anyósaimmal, bár biztos, hogy egymástól távol éltünk.
2015. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi egyébként is egy városban élünk a szülőkkel, talán kevesebb mint 5 perc autóval a távolság a szülőktől. Nálunk nincs ebből probléma, mindegyikőnk dolgozik, így amúgy sem lógunk egymás nyakán minden egyes délután. Hétvégente át szoktunk hozzájuk menni, 1-1 órára és annyi. Meg persze telefonon tartjuk a kapcsolatot ezen kívül. Én többször beszélek anyukámmal, a párom inkább akkor amikor valami esemény van, vagy fontos megbeszélni való, oda-vissza. Viszont nem tudom, hogy élném meg ha szomszédok lennénk, akkor már lehet sűrűbbek lennének az átjárogatások anyósomat ismerve. De szerencsére nem így alakult.
2015. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
87%
Mellettünk laknak. Mikor megszülettek a gyerekek,állandóan itt volt,engem zavart,mindenről tudni akart,mikor hova megyek, stb. De cserébe rá lehetett hagyni a gyereket pár órára,ha szükség volt rá. Már idős,beteg,most én ápolom. Személye válogatja, sok függ tőle is,de tőled is,hogy mennyi türelmed van . Soha egy hangos vagy rossz szót nem váltottunk.
2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!