Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyrablásra feladatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyrablásra feladatok?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyek nemsoká. Érdekelne, hogy ki milyen menyasszonyrablásos feladatokat tud? Aki volt lagziban ott mivel kellett kiváltani a menyasszonyt? Kreatív ötleteket is várok. Minél több annál jobb.

2014. okt. 5. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem rég voltam esküvőn és ott olyan volt hogy 3 női bugyi címkét levágni:D. Illetve +1 a menyasszonyé :)
2014. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Általános iskola, alsó tagozat...

Tényleg erről szól egy mai esküvő, ahol -elvileg- felnőtt emberek házasodnak??!

2014. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk uncsitesó esküvőjén a vőlegénynek (mivel szép hangja volt/van) 2 dalt kellett elénekelni, amit játszott a zenekar, s "büntetésből" végignézni, hogy az "én édes Katinkám"-mal más táncol :)!
2014. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát igen a "Falusi lagzik" :D

Voltam Pesten is lagziban ott is voltak ilyen "szánalmas" dolgok. Vagy tik csak ültetek az asztalnál ettétek a kaviárt és szótlanul néztétek egymást?

2014. okt. 5. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas falusi lagzi? Ez hagyományos magyar lagzi, és semmi szánalmas, vagy falusi (???) nincs benne. Neked valószínűleg soha nem volt és soha nem is lesz esküvőd, ezért vagy ilyen mocskos irigy. De ha mégis lesz, ne merjetek még enni se, nehogy piszkos legyen az elit kis szád. :)
2014. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Gyenge ellentámadás tapasztalható. :D

Az a baj kisfiam, hogy nem egy 2000 fős faluban lesz a lagzi. Hanem egy nagyvárosban.

De látom van tapasztalatod és ötletes is vagy. Majd felkérem szüleidet egy kis aprópénzért, hogy ezeket csinálják meg. Legalább jót nevetünk rajta.

2014. okt. 5. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Én városi vagyok (Pest mellett), nálunk a menyasszonyrablás szokás, de a vőlegény rabolja el a menyasszonyt és nincs semmilyen feladat, hanem csak elmennek átöltözni és visszajönnek.

Barátom 200 fős faluból származik és ott sem szokás az ilyen feladatos rablás.

Inkább ez a vidék-város sárdobálás a nevetséges. Igazából csak annyi jön át az egészből, hogy egyik sem ismeri a másikat.

Amilyen feladatok lehetnek: éneklősről én is hallottam, meg olyat is, hogy a menyasszonnyal kapcsolatos kérdésekre kellett válaszolnia, pl.: mi volt az óvodai jele, hanyas cipőt hord, stb. De gondolom ezek nem túl kreatívok.

2014. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez valami új pesti szokás? A lakodalom átalakul vetélkedővé vagy kabarévá? Ezt vajon a vendégek is élvezik?
2014. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
86%

Sziasztok!


Három éven belül 4 esküvőn is voltam. Debreceni vagyok ami itt volt azon volt menyasszonyrablás. A Pestin is volt és a Kecskemétin is A Balatonon nem volt.

A leggyakoribb feladat az anyós dícsérése 3-5 percen keresztül. De volt ahol énekelni kellett vagy bekötött szemmel felismerni a felesége kezét.

Szerintem, hogy ki „tart” menyasszonyrablást az az ifjú páron illetve a baráti körön múlik nem a földrajzi elhelyezkedésen. Persze a normalitás határán kell maradni. Youtube-on találsz videókat nézd meg őket hátha megtetszik egyik másik.

Ilyen tyúkszaros feladatokról még nem hallottam. De ebbe a veszekbe nemis akarok beleszólni mint látom már vége is. Kicsit egymásnak feszültetek de láttam már ilyet más kérdésnél is. Sőt dúrvábbat is. :S Szóval relax.

Jó éjt mindenkinek.

2014. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. okt. 5. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!