Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondta ezt az anyja?

Miért mondta ezt az anyja?

Figyelt kérdés
Rossz anyagi helyzetben vannak a páromék és neten találtunk egy külföldi munkát neki. Ő is én is nagyon örülünk de kell venni jó pár dolgot (ruha, élelmiszer, ágynemű) kintre plusz kell költőpénz és egy havi itthoni rezsi is amíg ő nem keres legyen miből befizetni. Mivel én jobban állok kölcsönadtam páromnak ezt az összeget, hogy el tudjon indulni. Most hívott az anyja és kiabált, hogy mit képzelek én, hogy kell venni ezt azt mikor nincs miből meg ilyenek. Teljesen lesokkolódtam hiba mondtam hogy ne kiabáljon mert van rá pénz ő csak mondta, mondta. Nem értem mi a baj, most lesz jobb az életük és erre rám mérges aki segít?? Nem értem!!!
2014. dec. 30. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán attól fél,hogyha a fia is elmegy egyedül marad.Nincs kire számítson.Nem gondol arra ,hogy a fia ha keres akkor haza küld neki.Sajnos a rossz anyagihelyzet miatt napról-napra élhet,igy nem gondol annál az egy napnál tovább.De azt nem értem ha kölcsön adtál a fiának,akkor az anyuka hogy hogy nem tud a pénzről??Meg ha nem akarja kiengedni a fiát miért nem.vele beszéli meg??Nem téged kellene felhivnia hanem leülni a fiacskájával.
2014. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tudja, mert mondtam neki most a telefonban. Bár lehet előtte nem tudta de nagyon rosszul esett ez a hívás. Mintha én lennék a szar, hogy azt akarom jobb legyen...
2014. dec. 30. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira ellehwt keseredve,a sorsa miatt,gondolja a fia is itt hagyja szépen a bajban.Inkább téged okol.Könnyebb mint a fiát!Ne érezd magadat rosszu miatta.Te jót akartál,pénzt is megszerezted rá.Igazából a barátodnak kellett volna kipártólnia.Még ezt a hívást se szabadott volna engednie.
2014. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket én úgy le rendeznám vlem történne ilyen nehogy már más mondja meg mit tehtek és mit nem.
2014. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
biztosan kétségbe volt esve, hogy a fiának anyagi gondjai vannak. az Ő köreikben biztosan nem szokás segíteni, új neki. MAGYARÁZD EL,úgy ahogy nekünk leirtad.
2014. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!