Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 18 éves vagyok lassan 4hónapja...

18 éves vagyok lassan 4hónapja vagyok együtt a barátommal, de a szülei felé még nem nagyon merek nyitni.! Nekem ez kellemetlen még de majd csak sikerül idővel.! Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Csak is olyanoktól várok tanácsot. Akik már éltek át hasonlót.!
2014. jan. 11. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a gond, hogy zárkózott természet Vagy. De ez nem gond elnézést a kifejezésért, mert ha Te ilyen Vagy ,akkor ilyen Vagy. Megpróbálhatnál beszélgetni minden napi dolgokról a szüleivel. Vagy csak kérdezd meg milyen volt a napjuk. Ilyesmi. Ne féljél túlságosan. Velem is hasonló volt a helyzet. Ja és imádkozz azért, hogy az anyós elfogadjon és ne szemétkedjen Veled. Mert nálunk voltak konfliktusok, hátulról támadósak a részéről részemről meg nyíltak :D de a lényeg, hogy Te próbálj meg nyitottabb lenni. Ilyen apró dolgokban, hogy mi van vele? vagy tudsz-e segíteni valamiben? Beszélj magadról, hogy Veled mi a helyzet hasonlók :) Remélem egy kicsit tudtam segíteni :D
2014. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ilyen hátba szúrós helyzet nincsen,mert tudnék róla,jó emberismerő vagyok.majd adja magát nem szeretném elsietni,de minden tőlem telhetőt megteszek!
2014. jan. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!