Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet bevágódni német...

Hogy lehet bevágódni német após jelöltnél?

Figyelt kérdés
Anyóssal minden rendben de após jelölttel sajnos nem igazán. Éreztem már korábban a rezdüléseiből és viselkedéséből hogy nem vagyok a kedvence. Pl.: több mint fél éve nem találkoztunk és kimerülve értem Németországba kocsival éjjel de a hátsó ajtón menjek be(+15 perces botorkálás a vaksötétben) ha lehet hogy ne verjem fel a család többi tagját akik amúgy is húzzák a lóbőrt másnap ameddig csak akarják, ne nyúljak hozzá a kedvenc/féltett tárgyaihoz (pl.: elmosogatandó müzlistál), csak németül beszél előttem is mindenki máshoz mindig, pedig tud angolul (sajnos csak angolul értek), állandóan cseszteti barátomat hogy miért nem folytatja a tanulmányait Németországban mert az jóval olcsóbb lenne amikor jól tudja hogy barátom nem akarja otthagyni az egyetemet és engem (ennyit azért értek németül mégha ők nem is tudják). A párommal nagyon komolyan gondoljuk és imádom őt tiszta szívemből. Félek hogy az após azt hiszi kihasználom a fiát aki miattam nem tud jobb belátásra térni. Hogy lehet egy konzervatív jégszívet megtörni? Tanácstalan vagyok. Félek tőle.
2015. jan. 22. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Légy az aki vagy! Ne akarj bevágódni,jobb ha megszokja te milyen vagy!Neked is könnyebb lesz a későbbiek folyamán ha nem kell ájtatoskodni senkivel! Szerintem tanulj meg németül de ne tudjon róla az apósjelölt! A konzervatív jégszívet nem lehet megtörni,az csak akkor enged ha megbizonyosodik! Ne sürgesd sem az apósjelöltet se magadat!
2015. jan. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Mesélj neki ostfries vicceket, azt nagyon kajálják.
2015. jan. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

1. Ha egy hár hátsó bejáratát elérni 15 PERC, akkor ott valami nagyon nem stimme VELED!!!!


2. Németországban MINDEN háznál a bejáratoknak - elsö- hátsó egyaránt - rendes VILÁGÌTÁSA van, olyan nincs, hogy SÖTÈTBEN kell botorkálni.


3. Ha éjszaka ér oda mnormális ember bárhová, akkor CSÖNDBEN megy be, hogy a többieket ne zavarja fel. Ha ezt neked külön mondani kell, akkor érthetö az apósjelölt ellenszenve.


4. Éjjel, másoknál senki nem kezd mosogatni, és a legtöbben nem szeretik, ha idegeben nyulnak a privát dolgaikhoz, szóval ez megintcsak értheö a részéröl.


Nem tudom, mit vártál volna, de szerintem itt a te viselkedéseddel meg elvárásaiddal van baj, emellett még láthatólag erösen túlzol is, hogy ne mondjam, hazudsz.

2015. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
És véletlenül se említs semmi zsidósat. :D
2015. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg a kérdezönek meg kellene tanultni kultúrált módon viselkedni. Mert ha valakit külö figyelmeztetni kell arra, oogy éjjel csöndesen mozogjon a lakásban, hogy a többieket nem zavarja fel, akkor ott igen komoly defizitek vannak az illetönél.


Mellesleg amit nem értek, miért nem a barátod várt meg éjszaka, miért az apjának kellett?

2015. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komolyan, miért törlik a válaszaim?
2015. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Na, szép kis család! Vendég érkezik, nemhogy nem várják, de még lábujjhegyezzen is, meg cselédajtón settenkedjen be! Ne akarj te itt bevágódni, ezek xar emberek, komplett. Ha párod is ilyen, akkor lépj gyorsan, ha nem, akkor lépjetek gyorsan!
2015. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is természetes, hogy nem vár meg mindenki, ha késő este érsz oda. Elvégre te nem vagy családtag (még), nem is kell nekik "így kitüntetni".

Az teljesen természetes, hogy éjjel csöndben mozogjál, hiába vagy fáradt. A fény problémát nem tudom hovatenni, mert tudnál telefonnal világítani.

Az is természetes, hogy nem szereti, ha a privát dolgaihoz nyúlkálsz. Én se szeretem ha pl egy bögrémhez nyúl bárki is, mert az a bögre egy fontos embertől van és félek hogy baja lesz.

Ráadásul vendég vagy.. minek akarsz ott TE takaíratni, mosogatni? Fel lehet ajánlani a segítséget, de miért veszed magadra ha nem kérnek belőle? Nem a te háztartásod.

És hiába tud angolul, olyan nyelven beszél ahogy akar. Főleg ha olyat mond, amit nem akarja, hogy hallj. Az már másik dolog, hogy valamennyire érted.

Szerintem túl komolyan veszed a dolgokat.

2015. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

"Na, szép kis család! Vendég érkezik, nemhogy nem várják, de még lábujjhegyezzen is, meg cselédajtón settenkedjen be! "


Az éjszaka közepén, hajnali x órakor a világ legtermészetesebb dolga, hogy a nagyon szerető és imádnivaló BARÁTJÁN kívül senki nem várja, és hogy az ember k**rva nagy csendben oson be a házba, szobába, nem áll neki elmosogatni az após műzlistálát csörömpölve, hanem tekintettel van másokra!


Ja, hogy a tapló barátod nem várt az éjjel közepén, és felkeltetted az egész házat? Hoppá. Na vajon mi bajuk lehet veled...?

2015. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Mellékesen olyan, hoyg "Cselédajtó" nem létezik, a család is átalában az odalajtókon szokott bemenni.
2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!