Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Maradi az anyósom?

Maradi az anyósom?

Figyelt kérdés
Lehet a párommal túlzásba vittük volna? Anyósom mostanában nem szimpatizál se velem se a párommal és ezt észre is vettük.mint utólag kiderült sérelmezi többek között azt hogy páromat massziroztam félpucéron és ő kopogás nélkül jött be a szobába. Ekkor zavarban is voltam de párom mondta nincs semmi baj ne foglalkozzak vele . Napokban derült ki hogy azt mondta jó hogy nem előtte b....tam meg. Sérelmezi azt ha valami étel vagy italt elfogadok, konkrétan arról van szó hogy párom megkínált apósom által főzött pálinkával és azt mondta hogy megittuk előle. 2 felest ittunk fejenként. Szoktam neki kedveskedni hogy veszek neki csokit, bort ha sütök viszek kóstolót nekik.Leülök mindig beszélgetni velük de nem fűzik a szót se velem se a párommal. Mi csinálok rosszul mi a baj? Páromat mindig csak bántják és taszítják maguktól. Ráadásul nem merik ezt a szemembe megmondani hanem párom mesélte ezeket el. Nem tudom mit csináljak. Velünk van a baj? 20/f és 21/n

2015. jan. 16. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Csak találgatok, de ez nekem féltékenységre utal, hiszen ti még masszírozzátok egymást és gyakran(?) bújtok ágyba, ők meg ezen már rég túl vannak.
2015. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Mivel olyan hűde nagy tragédiát vagy ostobaságot nem csináltál, így csak 1 lehetőség maradt, még pedig az, hogy

egész egyszerűen nem vagy szimpatikus nekik. Van ilyen.

Nyilván veled is előfordult az életed során, hogy megismerkedtél olyan emberekkel akik 1 szóval nem bántottak, de az első perctől kezdve unszimpatikusak neked.

Mindenki találkozott már olyan emberrel akit nem tud megkedvelni. Nem lehet mindenkit szeretni.. Ez van. Próbálj meg ezzel együtt élni, és reménykedni, hogy majd idővel megváltozik a véleményük. Ha nem, akkor a lehetős legkevesebb időt kell velük eltölteni.

2015. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Amint látom, fiatalok vagytok.

Most kezdi el azt érezni az anyós, hogy a kicsi fia fejét elcsavarja egy lány.

Az anyósok nagyon tudják védelmezni a fiukat, és ha kezdik "elveszíteni" ilyen formában őket, akkor bepánikolna és ezesetben te leszel a rossz.

2015. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
bepánikolnak*
2015. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ja és nem veled van a baj!

Bárki lenne a fiaddal, egyik sem tetszene neki.

Neki csak az számít, hogy a kicsi fiát most elveszi tőle valaki.

Pedig ez az élet rendje.

2015. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Azért engem érdekelne, hogy a válaszadók közül ki az akinek felnőtt fia van, vagy anyós??

Mert , hogy ha anyós kérdés van, akkor mindig az a válasz jön, hogy

- irigy

- féltékeny

- anya pici fiát félti.


Én nekem felnőtt fiam van, és igaz még csak anyósjelölt vagyok.


Hazudnék ha azt mondanám, hogy a fiam minden barátnője akikkel együtt járt kedves volt a szívemnek. Nem. Volt olyan lány akitől egyenesen felállt a szőr a hátamon, annyira idegesítő volt. Nem bántottam, egy rossz szót nem mondtam, de nem is ragaszkodtam a közös ebédekhez, vagy, hogy leüljön csevegni velem az időjárásról. Már a hangjától idegbajt kaptam. Nem azért mert a fiam anyuci kicsi fia lenne, vagy mert féltékeny lettem volna. Ez butaság. Egyszerűen csak úgy irritált a lány ahogy volt. Igen, örültem is, hogy végül is nem lett tartós a kapcsolat. (nem miattam szakítottak, nem én voltam a hunyó, mint írtam, sosem avatkoztam bele)

A fiam mostani barátnője viszont egy tündér. Aranyos, jó lelkű, okos, kellemes társaság. Nagyon kedvelem, és örülök, hogy a fiam olyan lányt választott, aki mellett boldog.


Ha a kérdező anyós jelöltje olyan, hogy "anyuci pici fia" akkor a kérdező nyilván tudja, hogy olyan fiúval jár aki el van kényeztetve, akinek természetes, hogy felnőttként az anyja még mindig babusgatja, rendelkezik felette. Nyilván a kérdés sem íródott volna.


Szerintem csak annyi van, hogy nem kedvel, egyszerűen nem bír elviselni. Mi az oka ennek? Lehet, hogy semmi, csak első látásra nem jöttél be. Vagy nem tetszik a hangod neki, a kinézeted, vagy a pár társalgásnál adott válaszaid. Nem kedvelhetünk mindenkit.

2015. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nincs veled, veletek semmi baj. Anyós volt a bunkó, hogy kopogás nélkül benyitott, meg milyen alpári ilyet mondani, hogy jó hogy nem előtte b...... Az is elég fura, hogy minek kínálnak meg, ha utána meg sajnálják, hogy ettél, ittál.

Szerintem féltékeny, hogy a pici fia (aki már nem kisfiú, de neki még az) egy másik nőnek is szentel figyelmet, nem csak anyucikának.

2015. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Kéem, hogy 20 éges fiataloknál valóban anyóskérdés lenne ez. Nem hinném, hogy házasok, inkább egy komolytalan kapcsolat ez.
2015. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

Nekem valamiért olyan érzésem van, hogy nem anyuka pici fiáról van szó, hanem a kérdező a fiú a kapcsolatban.


Bár valóban nem ildomos bemenni kopogás nélkül, de ti meg bezárhatnátok az ajtót, ha nem akartok kellemetlen helyzetbe kerülni.

Nem vagy szimpatikus neki, kész. El kell fogadni.

2015. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát maradi, ja. Az én férjem félmezetlenül mászkál mikor anyáméknál vagyunk, ha meleg van és senki nem szól semmit, főleg, hogy apám is félmeztelen, meg kb. a fél utca is. Érdekes. Felénk nincs egy félmezteln férfiban semmi.
2015. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!