Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összevesztem anyosommal,...

Összevesztem anyosommal, igazam volt?

Figyelt kérdés
Ikerhàzban lakunk 12 éve,eddig nyeltem türtem neki a hisztjeit hogy nem szolhatok semmit mert megsértödik. Ma vita volt a férjemmel,és ö pont hozott valamit àt, el is ment de a férjem kiabàlàsàra visszajött hogy nyugtatgassa..akkor férjem elkezdett panaszkodni ràm hogy én ràkiàlthatok a gyerekre ö meg nem,erre adta alà a lovat igen én is hallottam ...erre én azt mondtam ne jöjjön àt amikor veszekszünk! Erre megsértödött elvonult és késöbb üzent a férjemmel oldjam meg a gyerekere valo vigyázást amikor dolgozom 1x 1 héten eg.nap. Na akkor àtmentem megkérdeztem.szépen békésen valoban ezt mondta e,mondja igen mert én azt mondtam ne jöjjön àt,ugy nem tud a gyerekekre vigyàzni,mondom nem azt mondtam .hanem ha veszekszünk ne gyere àt,ekkor azt mondta hazudok. Ekkor kiakadtam ràförmedtem hogy hazudik ö és becsaptam az ajot.erre utànnamjött és jol kiosztottam itthon hogy milyen ember,hogy én csak türöm hogy nem szolok ha a gyerek panaszkodik mert akkor ö megsértödik..pletykàl,uszitja a fiàt.. minek jön àt én se megyek àt amikor vitàzik a férjével megjegyzem minden nap mert kiàllhatatlan. Persze mégjobvan ràmtàmadtak a férjemmel..de kiosztottam ,a férjem és én kibékültünk,2 havonta van hogy kissé összekapunk,de ez most nagy botràny lett az anyos miatt, igazam van minek jön be ha vita van szitani a feszkot mi köze hozzà? Most bosszut àll nem vigyàz a gyerekekre délutàn het 1x,de nem baj majd legfeljebb kirugnak.nem izgat!
2015. febr. 1. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyósod miatt lett a vita, hanem a férjed miatt, aki képtelen az anyjának megmondani, hogy ne másszon bele a családi életetekbe, inkább még téged aláz előtte, panaszkodik rád! Milyen férfi az ilyen?! Én a helyedben jobban haragudnék rá mint anyósra, hiszen nem anyukához mentél feleségül.
2015. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Anyóssal nem szabad összeveszni.
2015. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Igazad volt, a problémáitokat nektek kell megoldani, szükségtelen a vitában a harmadik fél.

Fogadj bébiszittert, és közöld anyósoddal, hogy nem akarod terhelni a gyerekfelügyelettel, egyébként szívesen látjátok előre megbeszélt időpontokban.

2015. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul is esett,de a férjem alapjàraton elküldi a fenébe hogy minek màszkàl àt,de most nagyon nyaltak egymàsnak anyukàval. Mert én egy öregasszonyal mért beszélek igy hogy hazudik,mondom ö kezdte.én is ezt mondtamnem kell belemàszni az életünkbe mert erre a rohadt hàzra vettünk fel hitelt hogy ikerhàzzà alakitsuk,de egy fityingel nem segitenek,ök akartàk idejöjjünk mert én vagyok az 1 szem menyük,hogy öregkorukra legyen aki vigyen 1 tàl levest.. 😡
2015. febr. 1. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van. Az anyós ne szóljon bele az életetekbe, de ha mégis megteszi, akkor a férjednek kellene helyre tenni.


Az meg, hogy azért költözz oda, hogy öreg korukban valaki gondoskodjon róluk, elég önző szempont. Meg különben is: miért nem a fiától várja ezt (az se lenne szép, de legalább valamivel logikusabb, végül is ő a gyereke). De hogy a menye "vigyen át egy tál levest"? Főleg ilyen bánásmód után? Oké, éppen szívességből, alkalmanként megteheted, de hogy ilyen automatikusan elvárja, ez nagyon gáz!

2015. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Üzend meg neki, hogy évente 1x ne jöjjön át, mégpedig dec. 24-én.


Nehogymár a gyerekkel zsaroljon!

Semmiképpen ne vedd igénybe a segítségét, csak ha bocsánatot kér.

2015. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Arról nem is szólva, hogy frankón megszervezték az időskori ápolónőjüket... SZép kilátások.
2015. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez is mutatja szive mélyén tudja a fiát nem érdekli..de bezzeg most jol egymàsmellé àlltak. Amugy Naponta panaszkodik a fiàra hogy hogy beszél vele,a férjére..most fenyegetözik jobb volna innen elmennünk,mondtam a fiànak ok,dE akkor ök fizetik a hitelt. Mert én öt hogy megbàntottam hogy elküldtem bla bla, a gyerekek utàljàk haö vigyàz ràjuk,csak sajnos a bébiszitter elvinné amit keresek ..igy feleslegesen dolgoznék. Nem tudom most majd beviszem magammal öket egyenlöre nem tudok màst de emiatt elöbb utobb kirugnak.1-2x toleràljàk de rendszeresen..nem tudom még hogyan oldom meg.muszàj leszek az oviba hagyni olyankoröket de lehet jobb is lesz nekik mint egy bolonddal. :)
2015. febr. 1. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
A férjed egyébként miért nem kiabálhat a gyerekekre?Csak te.Anyosón töltötted ki a mérged amit a párodnak szántál.A gyerekeid utálják ha ő vigyáz rájuk.Nagyon egyszerű,vigyázz rájuk te old meg a gondjaid.Mocsok anyók,volt pofája ép akkor átvinni valamit.De ingyen bébicsősznek jó.Jól is teszi kivonja magát a forgalomból.Át mész és becsapod a saját ajtaját az orra elött.te is kiálhatalan vagy
2015. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso csak nem anyós vagy te is! Tévedsz,nyos ement amikor a vita kezdödött,csak vissza pofàtlankodott beavatkozni..én se megyek àt ha vitatkozik az uràval mert külön csalàd!! a gyerekek meg Igen utàljàk mert sértödös.egy 10 éves ikerpàr màr csak megtudja mondani,jo gyerekek pedig.de hàl istennek végre kiszàl az életünkböl,
2015. febr. 2. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!