Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az a hellyzet hogy anyosommal...

Az a hellyzet hogy anyosommal nagyon jo a kapcsolatom a parom szerint tul jo is ami kicsit sok neki, a gond az hogy jobban erzem magam vele mint a baratnommel mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha megkerem megmasziroz elmegyunk kajalni , kocsikazni,hajnalokig beszelgetunk amit a bnom apszolut nem ad meg ! szegyenlem magam de kezdek vonzodni az anyosomhoz mit tegyek? csak normalis valaszokat varok legyszi ! amugy a parom 19 eves en 28 vagyok anyosom pedig 40

#szex #család #vonzódás #anyós #konfliktus #felteknyseg #kettoserzes
2015. jan. 29. 21:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%
Erre normális választ? Akkor inkább nem mondok semmit....
2015. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Adj hálát az égnek, hogy ilyen anyósod van!
2015. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
25%
Szégyeld el magad és az anyósnak való is.
2015. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Lépj ki ebből a kapcsolatból, és a felejtsd el mindkettőt. Ne akard tönkretenni a párod és az anyja kapcsolatát, mert a tiétek nem működik. Keress magadhoz való nőt.
2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
ezt ertem de anyosom egyedulallo no ! a bnomtol pedig semmit nem kapok mar meg egyszeruan csak vagyunk ! tudom hogy ez abnormalis de ezt csak ugy lehetne megertni ha valaki ugyan ebbe a cipobe van !
2015. jan. 29. 21:24
 6/38 anonim ***** válasza:
Áldásom rátok.
2015. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

nem azt montam hogy ossze fekszek vele -.-

azt kerdeztem hogy mit tegyek ? szakitsak a bnommel vagy beszeljek anyosommal hogy fejezzuk be amit el se keztunk? de ha leulnek vele beszelni es azt mondana mirol beszelek neki ez esze agaban se volt es en maradok a kellemetlen helyzetben

2015. jan. 29. 21:34
 8/38 anonim ***** válasza:
10%
Ha a feleséged elfogadja, hogy barátnőd van, akkor nem értem mi a problémája ilyen kis aprósággal, hogy anyósod masszírozgat.
2015. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
A barátnőddel minek maradnál együtt?
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
te valamit eleg kemenyen ferre ertettel
2015. jan. 29. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!