Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyósommal, és...

Összevesztem anyósommal, és most én vagyok a rossz. Érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Anyósom teljesen facebook-lakó lett. Nyugdíjas, szinte egész nap ott ül. Amíg recepteket olvasgatott, vagy csacsogott a barátnőivel nem foglalkoztatott minket a dolog.

Az a legújabb mániája, hogy az üzenőfalunkra irkál személyes dolgokat. Mindenki a magánéletünkön csámcsog. (csak hogy tudjátok mire gondolok, ezt írta kb 2-3 hete: "Kicsikém, az Annuska barátnőm látott téged a Kórházban. Ugye nincs baj? Vagy csak a nőgyógyásznál voltál megint? Fel vagy fázva vagy összeszedtél valami betegséget?"

Szóval egy ponton már ciki az egész.

Ráförmedtünk, aztán törölte. Persze közben elolvashatta több tucat ember.

Legutóbb azzal bosszantott fel, hogy kiírta fb-ra, hogy letörli azokat az ismerőseit akik mégegyszer egy gazdira váró állatot osztanak meg. Mert hogy őt már mennyire idegesíti. És aki ennyire sajnálja az állatokat fogadja örökbe őket.Meg hogy van olyan ember akinek kenyérre nem jut, nemhogy kutyát vagy macskát etetni. (Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy párom és én nagy állatbarátok és állatvédők is vagyunk, amennyit tudunk segítünk, ha mással nem egy megosztással. Minden állatunk utcáról mentett, havonta mindig adományozunk pénzt vagy tápot, épp amire szükség van. És az ismerőseim lelkesen támogatnak)

És persze a "frappáns" szövege alá odairja, hogy "Kicsikém ezt te is megfogadhatnád, hogy nem kell minden koszos állatot megmenteni, ti is megszabadulhatnátok az összestől!"

Persze erre reagáltam, aminek az lett a vége az állítása szerint, hogy őt csúnyán lejárattam és szégyelljem magam!


2013. dec. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
NEm fogom anyóst szidni, mert te vagy a hülye. Ismeritek, miért nem állítod be, hogy ne írhasson a falatokra.
2013. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Először is bármikor a fia által rendbe lehet tenni anyukát.Nem hinném,hogy elsősorban neked kellene intézkedni.Nem tudom,hogy a férjed/párod miért ilyen tutyimutyi..
2013. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Még a végén magára ismer a kérdésedben ha ennyire imád netezni :)
2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld FB-ról, ennyi. Minek idegesíted magad ilyen hülyeségeken?
2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szólt neki a párom. Az volt a reakció, hogy "nem tudja hogy kell üzenetet írni".
2013. dec. 17. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes foglalkozni vele, a számítógéphez nem értő idősek a kellemetlen helyzeteken felül komoly biztonsági kockázatot is jelentenek!

Üljetek le a nagyival és tanítsátok meg legalább az alapdolgokra. Ha üzenetet nem tud írni, akkor jó eséllyel még rengeteg dolog van, amiről nem tud, pedig kéne.

2013. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argloss ***** válasza:
100%

Adatvédelmi beállítások - Idővonal és megjelölés - Ki láthatja, hogy mások mit írnak az idővonaladra?

Beállítod csak én módra és akkor továbbra is irkálhat bárki az üzenőfaladra, de a többiek csak azokat a bejegyzéseket látják amiket te hoztál létre...

2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!