Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi bajuk velem és miért nem...

Mi bajuk velem és miért nem tudnak elfogadni minket anyósomék?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk együtt! Nekem van két fiam az előző kapcsolatból! Férjem és köztük tökéletes apa-fia kapcsolat van! De anyósom apósom hallani se akar róluk és engem is szívből utalnak amit nem is titkolnak! Ha meggebedek se tudok a kedvükbe járni hiába próbálkozom! Amúgy tökéletes családi boldogságban élünk de azért jobb lenne a béke! :( mit tegyek hogy elfogadjanak?!
2015. febr. 4. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne írj már minden mondta végére felkiáltó jelet :S
2015. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
mondat*
2015. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok,

amúgy mivel van 2 "hozott" gyermeked így soha nem fognak megbékélni. Örökre szálka marad a szemükben, hogy a fiuk két olyan gyereket nevel, akik nem az övék...

2015. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Ismerős.. Édesanyánk is "kiutálta" az öcsém egyik barátnőjét, aki idősebb is volt az öcsémnél, és két kiskamasz gyereket nevelt. Anyunak az volt a "baja", hgoy a nő koránál fogva már nem fog szülni az öcsémnek, az öcsém viszont nevelhet két - számára idegen - gyermeket...

Eleinte dühösek voltunk anyámra. De a sors őt igazolta, a kapcsolat tönkrmement, az öcsém pedig megismert és elvett egy korban hozzá illő lányt, akivel már van közös gyerekük is.

Ha nektek erős és fix a kapcsolatotok, ezt ki kell valahogy bírni.. :( Közös gyermeket nem terveztek? Lehet attól megnyugodnának...

2015. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem kell tenned semmit, úgysem tudsz ez ellen.

Ők képtelenek elfogadni, hogy a fiúk olyan nővel él, akinek már gyerekei vannak. Én nem erőltetném a jó kapcsolatot, sőt semmilyent sem tartanék velük. Utálkozzon kedvére messziről, de a gyerekeimet nem engedném kitenni ennek.

Járjon a párod hozzájuk egyedül.

2015. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Most minek oruljenek szottyadt letukre?

Nem fognak megbekelni veled, mert ott van a 2 gyereked.

Amugy mind a ket oldalt meg lehet erteni....

2015. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Így igaz, ahogy előttem leírták. A két gyereked miatt nem fogadnak el, sajátot szeretnének, amelyiknek a fiuk a vér szerinti apjuk.
2015. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

A két gyerek miatt van, ugyanis őket nem tekintik unokájuknak, plusz, könnyen lehet, hogy nem is fogsz szülni. Ez számukra azt jelenti, hogy kihal a vérvonal ezen az ágon.

Ha bejelentenéd, hogy várandós vagy, valszeg javulna a helyzet, de így nem tehetsz mást, mint elfogadod és nem erőszakolod magam anyósékra.

2015. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Furcsállom, hogy magadtól 6 év alatt nem jöttél rá, mi bajuk veled...
2015. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Fogadd el,h nem fogadnak el benneteket! ez van.

egyszer csak meghalnak....

2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!