Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton szóbahozza,...

Anyósom folyton szóbahozza, mintha velem lenne elégedetlen és annyira nem akarna elfogadni, mást szeretne a fiának?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, komoly a kapcsolatunk. Szüleivel és testvérével jó a kapcsolatom, heti egyszer vagyok náluk, sokszor beszélgetünk, röhögünk, de valamiért még is úgy érzem, kevesel a fiához. A fia lassan 30 éves, eddig tanult egyetemen, okj-n, mindenhol. Most fejezi be, én pedig most fogok érettségizni, ahogy a testvére is. Dolgozok mint diák, munka mellett 3-as tanuló vagyok.

A téma mindig a továbbtanulás...

Én okj-ra megyek először, utána egyetemre.

Az asztalnál ülve folyamatosan felhozza az anyós hogy más milyen egyetemre megy, meg jaj de okos, ügyes lány ez meg az, ergo mintha a tanulás lenne a vezérhangyája, hogy akkor vagy ember, ha vérzésig tanulsz. A páromat még így is elszeretné küldeni még egy okj-ra, de neki tele van a ***** a tanulással, dolgozni akar. Engem is folyamatosan kérdezget, de nem igazán reagálja le a választásomat.



Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár? Ilyen szituban ti mit mondanátok, tennétek? Én sajnos tehetetlen vagyok, mert



2014. jan. 12. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves vagy, hogy most érettségizel?
2014. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Kevésnek tart a fiához. A fia 30 éves diplomás, meg mindenféle végzettségei vannak, neked még érettségid sincs meg nem is vagy valami jó tanuló. Igazából megértem. Igen, fontos lenne, hogy hány éves vagy?
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
30 éves a pasi és még nem dolgozott egy napot se? tiszta főnyeremény...remélem, legalább gazdag a család és jó az ágyban a fickó!
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

19 éves évvesztes vagyok, a párom 27 pontosan, 2 évet dolgozott a médiában, de szeretett volna továbbtanulni így egy szakma és egy alapdiploma mellett mesterre ment, amit most fejez be.

Nekem is vannak terveim, de mint ti is mondjátok még fiatal vagyok.

2014. jan. 12. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez nekem is furcsa, hogy 30 éves korára még egy percet sem dolgozott, de van huszonöt végzettsége?
2014. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Nem értek veled egyet, mert szerintem itt nem a jegyek a fontosak, mert így is úgy is továbbtanulok, és 2 év múlva ugyanígy én is egyetemen fogok tanulni, mint a fia. Ha még sem, akkor dolgozni fogok... Ettől függetlenül műveltnek tartom magam nagyon sok téren.
2014. jan. 12. 21:27
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Tehát nem is harminc hanem 27 és már két évet dolgozott.
2014. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Az mindegy, hogy egyet értesz-e velem vagy nem, de az anyukánál ez áll a háttérben, hidd el! (2-es vagyok)
2014. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem harminc, kerekítettem valóban, de ez már csak részletkérdés.


Ha most 25 körül lennék, valószínűleg lenne egy diplomám és talán már munkám is, így másképp állna hozzám.

Sajnos ilyen, de engem így kell elfogadnia, ennyire fiatalon. A párommal előre gondolkodunk mindig, szóba jött már az is, hogy összeköltözünk ha talál munkát, hogy még se otthon egye a fene. Akkor mit fog csinálni? Kiakad mert én még fiatal vagyok hozzá és nincs annyi papírom? Lehet, hogy egy szakmával is találok olyan munkát, amiben kiteljesedhetek.

2014. jan. 12. 21:34
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem is a jövő érdekel egyelőre, hanem a jelen, mivel most van problémám ezzel, szeretném valamiképp lereagálni, hogy érezze, ez van, ha elfogadja ezt a helyzetet, ha nem, én együtt vagyok a fiával és leszek is.
2014. jan. 12. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!