Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen problémák adódnak...

Milyen problémák adódnak abból, ha az anyóssal kell egy fedél alatt lakni?

Figyelt kérdés
Tervezgetem, hogy egy-két hónapon belül megkérem a kedvesem kezét. Egyetlen problémám, hogy 25 évesen még mindíg az anyjával él és házasság után sem akar elköltözni otthonról. Az anyja iszonyú konzervatív, nem alhatunk együtt, mikor náluk vagyunk.

2015. febr. 15. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen csaj nem kéne, ha pasi lennék. El kell költöztetni az arát. Ne akarj odaköltözni anyóshoz. Csöndben akarod csinálni amíg anyós él, mert nehogy meghallja anyós? Akarod, hogy anyuci majd beleszóljon a gyereknevelésbe, mert bele fog, ezt borítékolom. Aztán majd az egész életetekbe bele fog szólni.

Válaszolj a kérdésre te magad: Akarsz anyós pajtással lehúzni 30-60 évet?

2015. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós fogja hordani a nadrágot, amikor ott vagytok, most is ő dirigál (pl azzal, hogy nem alhattok együtt), gondolod, hogy ez majd más kérdésekben máshogy lesz? Sokkal rosszabb lesz, minden létező apró problémát látni fog és Te leszel a rossz, akármennyire is visszafogottan mondja el a véleményét, 2 lesz az 1 ellen, egyetlen kis vitát sem "nyerhetsz meg", nem Te leszel a családfő, gyerekként leszel kezelve. Ne költözz oda, mert letörik a férfiasságod és egy roncsként fogsz kitántorogni a kapcsolatból évekkel később.
2015. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Így jártam én is. Csak én vagyok a nő a mi sztorinkban és a kedvesem nem òhajt a meleg kellemes családi fészekből kiszállni, ahol ki van szolgálva másrészt érzelmileg zsarolják. Nekem kell oda mennem. Kicsit rettegek a dologtól.
2015. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

GYK --> Csaladi kapcs --> Anyos, apos temakör.

Minden 2-3. kerdes erröl szol, bar inkabb a ferfi anyjahoz köteseröl. Keresd az olyan kerdeseket, h "klti magahoz az anyja" (akar a keresöbe irva).

2015. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!