Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban, vagy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, vagy komoly kapcsolatban élő férfiak, elő fordult már veletek, hogy megtetszett nektek egy nő, még ha ritkán is látod őt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
A hazas ferfiaknak is van szeme :) Mindenkivel elofordult mar, de ez nem jelent semmit.
2014. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:
Előfordult.
2014. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de, hogyan lehet egy ekkora marhaságot kérdezni??!

Naponta több száz nőt lát az ember, akik közül rengeteg a csinos. Hát persze, hogy tetszenek.

De ebből most mi következik?

Mert attól, hogy van szeme és meg tudja különböztetni a szépet a csúnyától, még maradhat hűséges!!

2014. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, dehogy! az igen kimondásakor felénk kivájják a férfiak szemét is. felétek nem???
2014. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez minden férfival előfordul, szinte minden nap.
2014. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen. Akár az életben, akár a tévében, akár egy újságban. Csinos nők mindenhol voltak/vannak/lesznek, amíg világ a világ.


Tudod... ha megrendeltem az ételem, a menüben attól a fogásokat még megnézhetem. :)

2014. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, persze, értem én a válaszokat, akkor én tettem fel rosszul a kérdést. na majd nemsokára átfogalmazom
2014. okt. 10. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a nőkkel is így van.
2014. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!