Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran találkoztok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran találkoztok/ beszéltek a párotokkal? Szakítanátok azért, mert ritkán tudtok találkozni? (friss kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:39
 1/10 psyco válasza:

Ez mind csak rajta és rajtad múlik érzed e annyira fontosnak őt az életedben, hogy várj rá meg persze azért hogy amikor lehet találkozzatok...


beszélgetés minden nap találkozás ritka

20F

2012. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

én a párommal mikor elkezdtünk járni vissza mentem suliba koleszos voltam, csak hétvégére jártam haza akkor se mindig találkoztunk mert volt hogy hétvégén is dolgozott... minden este felhivott volt hogy órákat beszélgettünk volt hogy nem volt kedvem beszélni fáradt voltam stb vagy ő aldut el, és nem hivott... szünetben 2-3 napot töltöttünk együtt... aztán vége lett sulinak, minden nap találkoztunk 3-4-5napot aludtam nála ő nálam... bő félévet birtam így ki aztán "kiderültek" olyan hibái amiktől a falra másztam (nem lehetet szabadidőm nem találkozhattam barátnőkkel még haza se jöhetem joformán ruhár mosni-hisztizett hogy kminek megyek haza) viszont az esti közös program vagy abból állt hogy filmen elalvás vagy abbóól hogy néztem ahogy játszik - ha mással kedztem fogalkozni jött a hiszti-


ugyhoyg nálunk a ritkán találkozás miatt tarthatott csak addig a kapcsolat ameddig

2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Mi lassan már 4 hónapja nem taliztunk. Tanul az érettségire.

Facen se nagyon beszélünk,mert tanul.

2012. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én fontosnak érzem a kapcsolatot, és ő is, csak ő most dolgozik egy másik városban, én pedig szintén nem leszek itthon pár hétig, de ősztől is más helyre fog menni, én meg szintén másik városban tanulok, szóval nem tudom, mi lesz. Június elején jöttünk össze, szóval 3 hetes kapcsolat. Úgy vele lennék.
2012. jún. 23. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ha vele lennél,minek akarnál szakitani?Vagy attól parázol hogy ő szakit,mert nem vagytok sokat együtt?Én naponta beszélek a barátnőmmel,hetente 3x talizunk,mert mi is két külön városban lakunk,hogy egye meg a fene a távolság okozta nehézségeket :@ De én szivem szerint ideköltöztetném magamhoz,és mindennap látnám :D
2012. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, attól félek, hogy szakít. Mi kevesebbszer fogunk találkozni, most nemsokára pl. egy hónapig nem fogunk találkozni, és utána sem túl gyakran, hetente 1-2 nap. És nem ismerem még annyira, meg nem vagyunk együtt olyan régóta, hogy biztos legyek ebben az egészben.
2012. jún. 24. 00:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged,akkor ne aggódj.Heti 1-2 alkalom már működhet hosszú távon,egy hónap kihagyás meg csak jobban feltüzel titeket.Ha szeretitek egymást.Ha nem,akkor meg akkor se lenne semmi jobb,ha mindennap találkozgatnátok.Szóval próbáld megtudni,hogy szeret-e,és akkor nem kell félni semmitől.
2012. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted/szerelmes vagy belé?Mert úgy nem éri meg együtt lenni,hogy ritkán is találkoztok,de nem is vagytok igazán oda egymásért.Elöbbi voltam!

25 F

2012. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem, ebben biztos vagyok. :) Az ő nevében nyilván nem tudok nyilatkozni.
2012. júl. 7. 18:41
 10/10 anonim válasza:
Na mi lett veletek?:)
2013. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!