Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha egy 4 éves kapcsolatban nagyon ritkán mondjuk hogy szeretlek? A párom egyáltalán nem akarja mondani. Nem szeret mar?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A székely bácsi és felesége kinn ülnek a teraszon. Egyszer csak anyuka érdeklődik:

- Te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak mert sosem mondod.

- Egyszer mondtam, majd ha változik szólok.

2013. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek csomó oka lehet. Az egyik tényleg az, hogy nem szeret.
2013. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a vicc jutott eszembe :D
2013. ápr. 10. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mondogatni kell,hanem ki kell mutatni,h szeretjük a másikat.Mondani bármit lehet.Ha szeret valaki,azt érezni kell,nem mondogatni.
2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért valahogy kifejezi, hogy szeret? Más szóval, gesztussal, tettekkel? Mert ha igen, akkor nem baj, hogy nem mondja hogy szeretlek, van aki ilyen.

Első férjem sosem mondta nekem 7 év alatt, de nem is mutatta. Kiégtem mellette érzelmileg, elváltunk, a válóperen mondta, hogy ő szeretett engem.

Mostani férjemmel 12 éve vagyok, ő naponta mondja és érezteti is, és vele boldog vagyok. Csak a viszonyítás miatt írom, mert ha az embernek ez szükséglete, és nem kapja meg, az életét igen meg tudja keseríteni.

2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem mondom soha, mert olyan teátrálisnak meg elkoptatottnak érzem (lehet, hogy én is hülye vagyok kicsit) Inkább éreztetem, meg olyanokat mondok, hogy "kedves a szívemnek" stb. Attól még nagyon szeretem ^^ Nem ez az egyetlen mérce szerintem
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az előző pasim 7 évig alig-alig tudta kinyögni,hogy szeretlek.Nekem ez nem is tetszett annyira akkor.Aztán mikor úgy döntöttem vége,és megmondtam neki 2 nap alatt többet hallottam tőle ezt a szót mint előtte 7 évig.

Nem hinném,hogy nem szeret,csak nem ömlengős típus.

Amúgy meg ha eddig mondta és mostanában nem mondja csak akkor már elgondolkodtató!

2013. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez egyátalán nem probléma ha nem mondogatja,az én barátomse nagyon mondogatja nekem,és velem közölte is már a kapcsolat elején hogy nem egy érzelgős tipus,eleinte nemértettem mire mondja. De már értem,és egyébként attól szeret,hogy nem mondogatja:) Nekem aztmondta,hogy szeret,és ha változik szól. Azóta is ez van a fejemben,hogyha eszembe jut hogy miért nem mondja soha :)
2013. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!