Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha ki állhatom a...

Mit tegyek ha ki állhatom a párom családját?

Figyelt kérdés
A párom családja eléggé ódivatú és más a felfogásuk az életről mint a miénk,plusz az anyja kicsit depis is.A 6 hetes kislányommal úgy akarnak viselkedni mintha az ő gyermekük lenne,agyon akarják huszkodni meg szorongatják és nekem ez már kiveri a biztosítékot.De nem akarok nekik szólni a párom miatt mégis a szülei,de nemtudom meddig bírom cérnával.Nem velünk laknak,én legszívesebben el se mennék hozzájuk,csak hát a párom..
2015. febr. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
nem kell párzani
2015. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Pedig a szabályokat most le kell fektetnetek h ti mit engedtek és mit nem. Ha mindent rájuk hagysz akkor csak rosszabb lesz később.


Amíg nem szólsz nekik addig minden hónapba írhatsz ide ki kérdést, nem lesz jobb. Muszáj lesz velük beszélned.

Peesze a párod, de így a kapcsolatok is rámehet ha magadban örlődsz.

2015. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet velük normálisan, szép szóval megbeszélni? Mégiscsak emberek, még ha a te leírásod szerint maradiak is. Más az értékrendjük. Lehet, nekik meg az nem tetszik, ahogy te élsz. Ülj le és normális hangnemben mondd el nekik, mi a gondod.
2015. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Istenem hahaha megint egy menyecske aki mindent jobbban tud mint anyos!! Nem kell kitalalni hogy a picit szorongatja stb.....egyszeruen utalod anyosodat es kesz!!
2015. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mivel ki nem állhatod őket,akármi jót csinálnak neked az akkor is rossz lesz.Szerintem se menj hozzájuk,elég ha a párod elviszi a babát hozzájuk.
2015. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem se menj hozzájuk,elég ha a párod elviszi a babát hozzájuk."


És akkor visz annak a hat hetesnek egy mellett is zacskóba, hogy legyen neki mit enni?


Én már eleve nevetségesnek tartom, hogy 6 hetes a babája, de nekik kell anyósék helyébe járulgatni vele. Más csak levegőzni megy hat hetes koráig a babával, nem a családba hurcolja, hogy az is körbebámulhassa, aki a seggét fel nem emelné érte egyébként.

2015. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez így van!Amikor telefonál drága anyósom a páromnak mindig kérdezi mikor megyünk?mert ők már voltak itt megnézni a picit.Én legszívesebben sose mennék hozzájuk,főleg még pici a baba.Az agyamra mennek.
2015. márc. 2. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
"Az agyamra mennek" Azon a kicsi agyadon nem tudnak sokáig mendegélni.
2015. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!