Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom tönkreteszi a...

Az anyósom tönkreteszi a házasságunk. Van kiút?

Figyelt kérdés
Anyósom mindenről kikérdezi a férjem.Ő pedig el is mondja.Kései házasság a mienk,40 évesek vagyunk,3 éve együtt.A férjem már volt nős.Mostanában derült ki,hogy az anyja áskálódásai miatt menekült el az első asszony.Még arról is beszámol az anyjának,hogyan hányszor szeretkezünk egy héten.Miután szép szóval nem ment,összevesztünk.Azt hittem,sikerült rendezni.Hónapok óta csend,de érzem anyós hatását a háttérből.Tegnap a férjem rokonaitól tudtam meg,hogy anyósom továbbra is bánt a hátam mögött,uszítja ellenem a fiát,aki sajnos vevő is erre.
2015. febr. 28. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a házasságot nem az anyósod teszi tönkre, hanem a férjed. Anyuci pici fia, aki mindig anyukára hallgat, ahelyett, hogy kiállna a felesége mellett. Nem fog változni ebben,amíg be nem ijeszted, de lehet, hogy utána sem.
2015. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Elköltöznék jó messzire, ahová nem ér el a keze. Persze, tudom, hogy nagyon nem egyszerű, de jobbat nem tudok.
2015. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Megmondanám a férjemnek, hogy lassan én is menekülnék, mint az előző felesége, és nagyon sajnálom, de át kell gondolnia, hogy az anyját szeretné társául öregkorára, vagy engem. Ha az anyját választja, mennék.


Engem nem érdekel az, hogy az a gané aki választásra kényszerít.

2015. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel beszélgess el, ő a főbűnös, neki kell leállítania az anyját, igen erősen asszisztál a házasság tönkremeneteléhez!
2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt akartam írni, amit az első


Ezt a házasságot nem az anyósod teszi tönkre, hanem a férjed.

Ha felnőtt önálló ember módjára viselkedne, akkor nem hallgatna az áskálődásra./ az én anyósom sem mindig kedvel, vannak dolgai, a férjemnek nem is mondja, mert vagy nem veszi fel, avgy helyreteszi, így a sógoromnak mondogatja csak,maki ugyancsak szeret, és jelzi neki hogy tartsa meg a véleményét, mert ha beleszól a kapcsolatunkba, nem csak a férjemmel, hanem vele is meggyűlik a baja/


Tehát pha a férjed nem anyuci pici fia lenne, akkor felismerné, hogy ezek a dolgok nem az anyjára tartoznak, vagy ha valami oylan lenne, amit akár meg is beszélhet a szülővel az ember, sem teheti, hiszen nem szimpatizál veled.


Tehat itt az anyós az kb átlagos anyós..a ferjed a hunyó

2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hoy a férjem a hunyó.De azt hittem,sikerült vele tisztázni.Mint kiderült annyira,hogy itthonról sosem hívja fel,hogy ne halljam,mit beszélnek.
2015. febr. 28. 10:31
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen életképtelen pasit lapátra tenném, mint a szart. Mit gondolsz, miért menekült el tőle az előző asszonya? Mert annak legalább volt esze.
2015. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A válaszolóknak igazuk van. Változtatni ezen csakis a férjed tud, ha akar. Nem szép dolog senkit választásra kényszeríteni, de szerintem te mást nem tehetsz. Vagy gyökeresen változtatja meg az anyjával való kapcsolatát olyanra, amilyen egészséges, felnőtt férfié kell legyen a szüleivel, vagy veled is úgy jár, ahogy az előző feleségével, elveszít. Te tenni semmit nem tudsz, ha ő nem hajlandó. Viszont nem érdemes tönkretenned magad emiatt, ha nem lesz változás. A messzebb költözés szerintem is jó ötlet egyébként, ha hajlandó rá a férjed, és tesz azért, hogy a házasságotok megmaradjon, hajlandó a magánéleteteket kettőtök közt megtartani, és a mamát kihagyni belőle. Ne várj sokáig, ne pazarold rá az időd, ha erre ő nem képes, vegye el az anyját.
2015. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem az anyós a gond, hanem a férjed!!!!!


Hiába "tisztázol" vele bármit is, ha erre csak annyit reagál, hogy máshonnan hívja fel anyósodat és számol be neki a privát életetetkröl.


Ezen az elköltözés sem segít, mert telefon mindenhol van.


Ne dugd a fejed a homokba és ne azt szidd, aki (alig) hibás. A férjed nem tud leválni az anyjáról, és nem is akaar.


Neked két lehetöséged van: vagy beletörödsz, hogy ez mindig így marad, vagy lelépsz és új életet kezdesz nélküle.

2015. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj hogy, màr a fėrjed sem wgy befolyàsolhato kamasz, aki esetleg kinõvi, vagy mėg valtozzhat azon tėren hogy elszakad 1x anyuci szoknyàjàtol. A te fėrjed ėrett felnött ember, aki màr sajna nsm fog megvàltozni sohasem! Làsd:elsõ hàzasàga is az anyci miatt lett vėge, ti hàzasàgotok is ezen az uton halad, tehàt semmit sem vàltozott a fėrjed, nem tanult abbol hogy tonkre ment màr 1 hazassaga, tisztaba van hogy te sem fogo elturni ezt a vėgtelensėgig. Ha fėlne ,tartanna ettol, akkor màr nem is lenne ilyen problėmatok amiben most vagytok.

sajnos elkell fogadnod igy ahogy van, vagy elvàltok! Felnott embert megvàltoztattni nem lehet!

Ha eddig is anyukaja szerint tàncolt ezutàn is, sõt titokba telefonal stb...amit te sosem hallasz.... hagyd a francba es költözön anyukajahoz!!



Velem törtėnt meg ez az esett.... kb 10evel ezelott. Volt egy baratom, es mar az eskuvonket terveztuk, akkor a pàrom 32 eves volt! Es mar tobb kapcsolata tonkre ment az anyuci miatt.... es ensem birtam tovabb hogy anyuci meg mindig iranyitja a fiat, mindembe beleszol, holott mi kulon eltunk anyostol, de minden lėbe 2 kanàl volt. En az eskuvo elött 2 hettel hagytam el a pàromat, es lasd 10 ev eltelt .....azota a fianak nincs tartos kulonalo elete, anyucival lakik!! Es most meg sir a szaja, mert 42 eves es senkije nincs, se egy felesege se csaladja! Holott tudta hogy minden no anyuci miatt menekult el, de megsem volt keppes valtoztatni!

2015. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!