Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennél ha anyósod direkt...

Mit tennél ha anyósod direkt más néven szólitaná a gyereked mint amit adtatok neki?

Figyelt kérdés

Mi adtunk egy nevet a lányunknak,anyósnak ez azonban nem tetszik. Már mikor eldöntöttük h ez lesz a neve,akkor is beleszólt h ne az legyen,majd ki jelentette hogy ő akkor is azon fogja szólítani amit ő szeretne h legyen a neve a picinek.


És tényleg,ezt csinálja! Annyira nagyon idegesít hogy legszívesebben be sem engedném! 5 hónapos a lányunk,és ha itt van ő folyamatosan azon a c.igány néven szólítja. Mindig mondom neki én is,ha itthon vana férjem hogy nem ez a kislány neve,de nem érdekli.


Mivel férjem napközben dolgozik,általában csak én harcolok vele. Az utóbbi két alkalommal azt csináltam h ugy csináltam mint aki nincs itthon. Fél óráig itt kopogott,nyomta a csengőt,de nem engedtem be. Már nem tudok mit kitalálni.


2015. márc. 5. 14:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Látványosan ignoráld.
2015. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
nevezd el te is a mamát valami nagyon megalázó néven és a szerint hívd őt társaságban is.Illetve közlöd vele,hogy addig be nem teheti a lábát a házba amíg le nem tesz erről.Jogod van nem beengedni,ha a fia tartani akarja vele a kapcsolatot, majd keresi és családi rendezvényeken pedig láthatja az unokát
2015. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
97%

nem kell beengedni

férjed meg ossza ki

2015. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
Ignoráld.
2015. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

Beengeded szépen 'Béla' nénit, folyamatosan így szólítod a kicsi előtt, és amikor majd nem nagyinak fogja hívni a kicsi, hanem szintén béla néninek, akkor rájön.

Vagy elnevezed őt valamelyik haragosáról. Az ilyen típusú nőknek mindig van olyan, amire ugrik. Ha mondjuk rosszban van a szomszéd Julissal, akkor anyósod ezentúl legyen neked Julis, és ne felejtsd el a gyerek előtt is így emlegetni.

2015. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Szivem szerint ugy emlegetném a gyerek elött h a "vén k..va"


De hát ezt még se lehet.

2015. márc. 5. 14:41
 7/46 anonim ***** válasza:
97%

Nem írod meg, hogy mi a kicsi neve és ő hogy szólítja? Csak kiváncsi vagyok.

Amúgy én is atz csinálnám, hogy elkezdeném őt valami ciki néven hívni, ami idegesítené.

2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
Ez a Béla néni nagyon jó ötlet! :-) Megkérdezhetem milyen néven hívja, ami nem tetszik Neked? :-)
2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit felnyerítettem, pedig a gyerekeim alszanak. :)

A vén k tényleg erős.

Banya mama?

2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
97%
Megpróbálnék vele még 1x értelmesen elbeszélgetni viszont utána se érti akkor ha jön 2x szólnék ha nem a saját nevén szólítja, harmadszorra ha meghallanám azonnal kitessékelném és közölném h ez minden alkalommal így fog menni ha nem a saját nevén hívja. Ha legközelebb jön de akkor is máshogy hívja elsőre elküldeném és megmondanám h akkor most x ideig ne jöjjön és az alatt tanulja meg a nevet amit mi adtunk. Addig folytatnám amíg meg nem érti.
2015. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!