Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt rocker korszakod tizenéve...

Volt rocker korszakod tizenévesen? Megmaradt, vagy kinőtted? Ha a gyereked kezdene rockerként, vagy akár gothként, öltözködni, mit szólnál?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 22:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Volt, félig-meddig nőttem csak ki, örülnék.
2015. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Volt, kinőttem.

Semmit se szólnék :)

2015. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
17 éves vagyok,2 éve élem ezt az időszakot,DE! Nem öltözködöm hardcore punkként,bandás póló es farmer és kész. A hajviseletem meg inkább régi módi mint papagáj. :D
2015. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
volt és én is csak félig nőttem ki, nem zavarna addig amíg nem csinál hülyeségeket, pl drogok, pia stb nekem sem kellett a baj ahoz hogy rocker legyek akkor ezt tőle sem fogadnám el!
2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Volt és nem "nőttem ki". Szerintem az ember csak azt növi ki, amit divatból szed magára. Az akkori társaságom még mindig rock és metál zenét hallgat, pedig már 30 körüliek vagyunk. Koncertre is járunk, ha úgy adódik. Az öltözködés egy idő után már nem számított igazán, egyikünk sem jár rózsaszínben, de a külsőségek már nem számítanak különösebben. Tinikorban a csoportba tartozás a lényege szerintem a messziről felismerhető ruházatnak (minden stílusnál), de a mi csoportunk jó 15 éve állandó. Egyébként úgy gondolom mindannyian normális emberek lettünk (és voltunk is), mindenki reál szakon végzett, akad aki a doktoriját csinálja, többségében jól fizető állás, lakás és fix párkapcsolat jellemző a társaságra. Persze ez utóbbiakat csak a "statisztika" miatt soroltam, számomra ami igazán fontos, hogy mindig, mindenben számíthatunk egymásra.

Ha a gyerekem kezdene bele? Örülnék neki, de az igazi kérdés, hogy milyen társaságba kerül. Van "alja" és "teteje", mint minden stílusnak. Egyébként felőlem azt hallgat, ami neki tetszik.

2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
igen,volt/van rocker korszakom...DE ez kimerül(t) zenehallgatásban,a rockzenét pedig máig imádom. Öltözködésben meg hasonlókban a nőies stílust képviselem. Azóta IS. A gyerekem egy önálló személyiség, én max. segíthetek,terelgethetem. Nem szólnék bele drasztikusan az öltözködésébe.
2015. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
Máig rockot hallgatok, de soha nem öltöztem rockernek.
2015. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%
Volt kb 14 éves koromtól, kinézetre akkor se voltam nagyon rocker, sima farmert, olcsó fekete tornacipőt és nagyrészt fekete pólókat hordtam, most már teljesen nőiesen öltözködöm. A zenei ízlésem nem változott. 23/L
2015. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Rocker vagyok, tiniként úgy is öltöztem, ma már nem, de a szívemben az vagyok... viszont sosem ittunk és cigiztunk a barátokkal, csak a zene és a ruházat, az alapelvek, hűek voltunk barátsághoz, igaz eszmékhez, máig. Vannak gyerekeim, még kicsik, de ők is rockon nőnek fel, mint ahogy én is azon nőttem fel, a klasszikus jó zenéken, és nem fogom bánni ha szeretik, azt sem, ha tiniként ők is rockerként öltöznek majd, de remélem, a többit is követni fogják, és nem szalad el velük a ló.
2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most megtöröm a sort, mert nekem nem volt.

De ha a gyerekemnek ez a stílus tetszene, az nekem teljesen rendben lenne, elvégre is nem mondhatjuk meg más embernek, hogy mit szeressen.

2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!