Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál, ha a gyereked,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a gyereked, akivel viszonylag jó kapcsolatban vagy,5 fős esküvőt szeretne?

Figyelt kérdés

A viszonylagot úgy értem, hogy nem a legbensőségesebb a kapcsolatotok, de jó szülők voltatok, megadtatok neki mindent, szerettétek, nem bántottátok, stb...


(5 fő:menyasszony, vőlegény, tanúk, anyakönyvvezető, tehát a másik fél szülei sem lennének meghívva)

Az utána lévő "lagzin"/vacsorán már ott lennének a rokonok, de az tényleg csak egy nagy családi vacsora lenne.


(A kérdés elméleti.)


2015. jan. 19. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet szerettem volna, de már az említésétől is az egész család és a barátok mind besértődtek. Mondjuk így is hiszti volt az esküvő körül, úgyhogy így utólag biztosan inkább magamra hallgatnék (férjemnek akár mindegy is lett volna, ezért csak a magam nevében írok).
2015. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

mi ezt csinaltuk a parommal. Nem morgitt senki. Annyival kiegeszitve, hogy egy anyakonyvezeto elvallalta hogy kijon velunk egy parkba es ott "ujra" osszead minket:-) , igy a szuk rokonsag es a szuleink is lathattak a gyuruhuzast, alairast (egy naploba nem az anyakonyvbe) es utana mentunk vacsorazni. Mindenki hepi volt.


Anyukam pedig a masodik ferjevel kint egy esobealloban hazasodott a nagycsalad elott (vagyis kiscsalad csak sok testver) oda egy polgarmester jott ki rendesen az anyakonyvvel (volt valami valtozas tavaly az eskuvoztetes teren mondta is) szoval akkor mar ez nem volt gond (nalunk a helyszint nem tartottak eleg meltonak higy az anyakonyvt kicipljek oda) ;-)

2015. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem sok dolog van, ami rám tartozik a gyerekem életéből, de az esküvőjére azért kíváncsi lennék. Márpedig a polgári szertartás az esküvő, nem pedig a templomi, vagy a lagzi, ez utóbbiakat én csak adaléknak tartom.. Nem örülnék neki, nem tudom, miféle oka lenne kizárni még a szűk családot is az esküvőjéről. Arra is kíváncsi lennék, ha jó szülő voltam és mindent megadtam a gyerekemnek, miért nem normális a kapcsolatunk?
2015. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as! Én pl. a szüleimmel azért nem tartom kifejezetten jónak a kapcsolatomat, mert sosem tudták (vagy nem is akarták) kifejezni az érzelmeiket. Tudtam, hogy szeretnek, de sosem mondták/mutatták, de nemcsak a szeretetről van szó, bármi más érzésről is. Ezért egy 'kicsit' érzelmi analfabéta lettem, és tudom, hogy hülyeség, de még attól is rosszul lennék, ha előttük kellene megcsókolnom a páromat. De hallottam már pl. olyanról, hogy a mélyen vallásos szülők gyereke ezt a vonalat nem követte, vagy meleg, stb. Emiatt nem vesztek össze, de érezhetően feszült a viszony. Pl. ők is mondták, hogy nem tartanának esküvőt a szüleikkel, szüleik előtt, mert kényelmetlen lenne.
2015. jan. 19. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányom úgy ment férjhez, hogy a két tanu, férje szülei, meg én voltunk ott.


Mivel ez az ö dolguk, szerintem jól tették, ha nekik így megfelelt.

2015. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piroska és a farkas ***** válasza:
72%
Érdekes, nekem meg pont a polgári olyan, h szükséges, és a templomit tekintem igazinak. Egyébként mi megkértük az anyakönyvvezetőt, h ne mondja azt, h és most csokoljátok meg egymást", mert nem szerettük volna mi sem, egy beszédet mondott, mi meg " igen"-eztünk.
2015. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám, bár még nincs is gyerekem, de magamnak is ötfős esküvőt szeretnék. Feleslegesnek tartom a felhajtást, egyébként sem összetartó a család, a pénznek pedig ezer jobb helyet tudok mondani.
2015. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem cirkuszolnék miatta.
2015. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Támogatnám, az a nap róla, és a vőlegényéről szól, olyan legyen, amilyennek ők szeretnék. Édesanyám is megmondta nekem anno, hogy neki az is jó, ha már csak a gyűrùt mutatom. A polgárink kéttanús volt, a templomit a családdal és a barátokkal ünnepeltük, így volt egy nap, ami csak a miénk volt, és volt egy családdal ünnepelős is.
2015. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kéttanús esküvőm volt néhány hete. :)


Nem ez volt a terv, de a férjem családja (főleg az anyósom) már jó előre megpróbálta tönkretenni az egészet, így végül a kéttanús megoldás mellett döntöttünk.

Anyukám azt mondta, hogy tökéletesen megérti, és ő is így házasodna a helyemben. Annyit kért, hogy legyen rengeteg fotó és video, amiket majd megnézhet. :)

2015. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!