Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt mar valaki az en helyzete...

Volt mar valaki az en helyzetembe?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mit csinaljak. Fulladok ha itthon kell lennem, neha jo de altalaban nem jol erzem magam. Anyosomeknal lakunk es nekem mar elegem van. Mindig ha haza jovok latnak mikkor jovok, ha reggel megyek dolgozni szinten latnak. Nem birom en ezt hogy allandoan tudjak hol vagyunk mit csinalunk. Nagy hazban lakunk allatunk laknak anyosomek, terhes vagyok a 4 honapban tartok. Tervezuk az eskuvot a jovohonapba, de parom azt mondja ha nem teccik itt sajnalja mert o innen elmenni nem fog en peddig mehetek. Total el vagyok keseredve hogy a kis csaladunkat tervezuk kozben peddig minden tonkre megyen. Tanacsokat kerek. Most mitt tegyek orokre legyek boldogtalan es fogjam be a szamat?
2015. ápr. 28. 14:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%
Most már min gondolkozol? Ott van a hasadban a gyerek, elvetetni nem lehet. Igen, talán legjobb lenne, örülni neki, hogy fedél van a fejed felett, a leírás alapján nem is szekálnak anyósék.
2015. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

De miért vagy boldogtalan? Az nem ok, hogy látják, hogy mikor mész el és mikor jössz haza. És? Titok? A szomszédok is látják :)

Vagy piszkálnak titeket?

Most már nem tudsz sok mindent tenni. Nyilván tudtad, hogy a férjed ott akar lakni, nyilván ezért alakították ki így a házat. Eddig jó volt neked is? Vagy történt valami?

Nem lehet, hogy most csak a hormonok viccelnek meg éppen és azért ilyen rossz a közérzeted?

2015. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Böszme Feri ez érted kiállt!
2015. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Itt nem arrol van szo hogy szekalnake, hanem hogy semmit nme csinalhatok meg normalisan mert avatkoznak, akarmit csinalunk mindig ott vannak.
2015. ápr. 28. 14:07
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem erzem magam itt vegkepp otthon.
2015. ápr. 28. 14:08
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a férjed elküldene téged terhesen, csak mert a mama seggében akar élni?
2015. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vállaltál még gyereket is?
2015. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Írnál egy konkrét példát, ami zavart, amibe beleszólna. Úgy könnyebb lenne megérteni a helyzetedet. A terhesség előtt nem voltak ilyenek? Most már ugye mindegy, de akkor még egyedül simán leléphettél volna, ha annyira rossz a helyzet. De most már nyilván más a helyzet. De az sem megoldás, hogy örökre boldogtalanságban élsz.

Lehetőségetek egyébként lenne külön költözni?

2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Húzzátok meg a határokat, ne járkáljanak be akármikor. Ha a kicsi megszületik, folyton a nyakadon lesznek, meg fogsz bolondulni. Mondd meg nekik, hogy a ti lakásotok, a ti szokásaitok, tartsák ehhez magukat. Lesz belőle harag, de még mindig jobb, mint megbolondulni.
2015. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Mert 8 ev utan mar szeretunk volna, de engem az szomorit el hogy inkabb az anya mellet maradna mint velunk.
2015. ápr. 28. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!