Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a párom hogy megcsal? Ki mit tenne a helyzetembe?

Figyelt kérdés

Hát szép kis történet lesz..

Több mint 2 éve együtt vagyunk és együtt is élünk. Tegnap este 2 barátnőmön keresztül is kaptam üzeneteket hogy a párom egy kamu facebookos oldalon keresztül megcsal engem . Olyan infókat tudtak mondani amit csak én vagy ő tudott ezáltal elhittem. Még azt is tudom hogy kivel csalhat meg mert nem régiben pont láttam hogy lájkolgatja a csaj a képeit. A múltjából kifolyólag nagyon féltékenykedő tipus vagyok ( én vagyok az első nő aki mellett megmaradt és nem csak kihasználta). Szóval így az lett a vége hogy le lett tiltva a csaj nála. Na de tegnap pont arról kaptam a hírt hogy annak a lánynak azt igérgeti az emlitett fake profilról hogy engem nem szeret és hogy vele akar lenni . Sőt még olyanról is volt szó hogy amikor én elmegyek bnőmmel nyaralni pár napra akkor ő a csajnál aludna.Hát nekem ennyi kellett.. Számonkértem..tagadja. állítolag szeret... Irtam a csajnak is hogy mi ez az egész de el se olvassa..Még annyit hozzátennék hogy a fake profiljának a neve a kedvenc sorozatunk színésze.. így rögtön kattant az agyam hogy tényleg van valóság alapja a megcsalásnak.

Végig gondolva esélye nem igen lehetett hogy találkozzanak. Mint kiderült a csajszika exe inditotta ezt a hírt felém mert ő visszaakarja szerezni a lányt de megtudja hogy az én párom fűzi jelenleg.

Jelenleg mindent felkutattam a gépen hogy lebuktassam de mivel számítógép szerelő ezáltal minden nyomot el tud tüntetni .. Kétségbe vagyok esve.

Ő azt vallja ha tényleg nem szeretne akkor miért lenne velem. Külön kiborított hogy így kellett megtudnom ezt az egészet. Jelenleg ott áll az ügy hogy én elküldöm ha kiderül hogy igaz és megcsalt. A másik lehetőség hogy csak a csaj találta ki az egészet és indította el a pletykát, na de ennek mi értelme lenne ? Hogyan buktassam le a párom ? Annyi biztos hogy ha igaz akkor a mobilján beszélget a csajjal akkor amikor épp dolgozik. Tanácsot kérnék ilyen helyzetbe ki mit tenne ?



2014. júl. 18. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megmondani neki... :)

Amikor Te "nyaralni mentél" , akkor ha igaz ott aludt volna , Te pedig hirtelen megjelentél volna és kész... De ezzel már késő. :/

Esetleg megpróbálhatnál belépni a fakeprofilra :) Talán köze van a jelszónak a kedvenc sorozathoz, szereplőhöz.


F/18

2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

az email címet már próbáltam kitalálgatni , másik böngészőbe is átnéztem az előzményeket meg hogy milyen cimeken léphetett be de eddig semmi :S

Ahogy megtudtam a fake profil nevét rákerestem de le lehettem tiltva mert nem találtam . Később ismerősöm megkérdetem hogy keressen már rá de mondta hogy már megszüntették a profilt. Ami szintén egy eléggé arra utal hogy ahogy megtudta hogy lebukott bepánikolt és gyorsan törölte ne hogy bebizonyítsam

2014. júl. 18. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik baratnom vmi kemprogramot telepitett a parja gepere, amivel ki lehet keresni mindent; a jelszotol elkezdve az oldalakon at, amiket megnezett es ahova belepett, egeszen az e-mail cimekig. En nem vagyok szamitastechnikai zseni, de ha van IT-s ismerosod, az tuti tudna ajanlani ilyen programokat es ezeket nem is nehez hasznalni.


Amugy, ha fake Facebook profilja van/volt, akkor lehet, h tarskeresokre is be van jelentkezve, vagy van vmi titkos e-mail cime, amirol nem tudsz.


En nem fektetnek ennyi energiat ebbe, m van az a mondas, h "nem zorog a haraszt..." es inkabb kitennem a pasi szuret. De megertem, ha meg akarsz tenyleg bizonyosodni az igazsagrol.

2014. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

szakits vele par napra es figyeld hogy mit csinal es hova jarkal :)


vagy valtoztass mond hogy bizol benne es ne haragudjon amiert ketelkedtel benne es mond hogy elmesz a baratnodra csajos napra vagy akarhova de te helyette figyelni fogod ..hatha igy kiderul :)

2014. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát az a gond hogy biztosra veszem hogy csak a mobilján használta a fake profilt így a laptopra nincs értelme bármit letölteni :S Mindenhol a titkos email cimet keresem de eddig sikertelenül :s
2014. júl. 18. 12:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Még annyit tudok hogy ex bnőjét nem is rég lájkolgatta és mikor megkérdeztem hogy miért azt mondta h azért hogy engem bosszantson.
2014. júl. 18. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
A mobilra is lehet kemprogramot tenni. Vagy akkor mondd azt neki, h elmesz a baratnoddel egy hosszu hetvegere vhova kikapcsolodni, aztan hazajossz meg aznap, vagymasnap reggel es meglatod, h otthon van-e. Vagy fogadj magandetektivet. Van egy csomo a neten...
2014. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a próba szakitás nem megoldás mert már sokszor eljátszottam amikor féltékeny voltam és már édesanyám akié a ház már megmondta h ide többször nem jöhet vissza ha szakítunk
2014. júl. 18. 12:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Szakíts! Komolyan...


És nem azért, mert lehet, hogy megcsal...


Akár megcsal, akár nem, ilyen fokú bizalmatlansággal nem lehet fenntartani egy kapcsolatot! Jól érzed magad így ebben a helyzetben? És Ő?

2014. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor csak siman mond hogy elmesz egy hoszu hetvegere..csomagolj..rendesen jatszd el hogy elmesz...utana pedig figyeled....
2014. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!