Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt mar valaki az en helyzete...

Volt mar valaki az en helyzetembe?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mit csinaljak. Fulladok ha itthon kell lennem, neha jo de altalaban nem jol erzem magam. Anyosomeknal lakunk es nekem mar elegem van. Mindig ha haza jovok latnak mikkor jovok, ha reggel megyek dolgozni szinten latnak. Nem birom en ezt hogy allandoan tudjak hol vagyunk mit csinalunk. Nagy hazban lakunk allatunk laknak anyosomek, terhes vagyok a 4 honapban tartok. Tervezuk az eskuvot a jovohonapba, de parom azt mondja ha nem teccik itt sajnalja mert o innen elmenni nem fog en peddig mehetek. Total el vagyok keseredve hogy a kis csaladunkat tervezuk kozben peddig minden tonkre megyen. Tanacsokat kerek. Most mitt tegyek orokre legyek boldogtalan es fogjam be a szamat?
2015. ápr. 28. 14:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
33%

Na de eddig nem zavartak anyósék?

Először kellett volna a párodat meggyőzni a költözésről és utána jöhetett volna a baba.

Gondolom, ő már megszokta az évek alatt, nem akar változtatni, neki jó ott.

De ha nem bántanak, akkor talán neked is pozitívabbnak kéne lenned, ha már elköltözni nem tudtok.

2015. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudsz (nem is akarsz) valtoztatni a dolgon.

De igerd meg, a gyereket jaratjatok iskolaba, es nem Te tanitod majd irni es olvasni, oke?

2015. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
50%

"Mi nekunk rendesen megvan csinalva sajat emelet"

-bocs, de ne legyél már telhetetlen, van aki súlyos pénzeket ad ki, hogy legyen hol aludnia, és a főbérlő még így is mindenbe belugat. Van egy egész emeleted, sokan cserélnének veled. Meg nem kell vizionálni, mi lesz majd ha stb.


nyugodj már le.

2015. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
74%
konnyen mondja az aki nincs ebben a helyzetben.jo tudom el kell menni nem sirankozni ennyi.de konyorgom ha fizetunk es felnott emberek vagyunk ,miert nem lehet bekenhagyni?ha nem latnak szivesen mondjak ki.nekunk is sajat emeletunk van ,sokra megyek vele ha folyton itt lognak.en mar ugy vagyok vele ,hogy inkabb nyomorognek egyszobas albiban ,nem erdekel az udvar az emelet ,semmi csak a nyugalom.az megfizethetetlen.
2015. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

itt a párod a probléma

ő nem áll melletted, neki nem te(ti) vagytok a legfontosabbak, és nem nem fog a kicsi után változni.

ha te nem bírsz ott élni, párod meg nem akar elmenni, akkor költözz el egyedül, mást nem tudsz tenni

2015. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
85%
Mi is anyósékkal éltünk sokáig,aztán egy idő után sok lett,fogtam a lányomat és elköltöztem.Pár hónap múlva utánunk jött a férjem is.Az egyik legjobb döntés volt az életemben.
2015. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
18%

Hát meg kéne kérdezni a szülőktől, tietek-e az emelet, nektek van-e adva?

Vagy akarnak valamit cserébe?

Mert ha kimondják, hogy nem akarnak cserébe semmit, ajándék a lakás, akkor onnantól bezárod az ajtókat és kész.

Csak bánjatok is úgy a nektek adott dolgokkal, mint sajátotokkal, és ne engedjétek be a nénit korlátok nélkül.

2015. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az nem válasz, hogy már 8 éve vagytok együtt és szerettetek volna családot. Egy normálisan, felelősségteljesen gondolkozó felnőtt ember ilyenre és a jelenleg meglévő körülményekre nem szül gyereket! Csak az szül, akinek nincs annyi esze, hogy végiggondolja, mivel jár egy gyerek, boldog -e a párja mellett, a jelenleg életkörülményeiben boldog-e, ha nem, akkor várhat-e változást..... Most ott lesz egy kicsi gyerek, aki vagy csonka családban fog felnőni vagy veszekedésekkel tarkítva. Miért jó ez?

Nem sok mindent tudsz tenni, vagy megszokod ezt a helyzetet, mert a párod erőszakkal nyilván nem tudod elhurcolni, vagy te mész el egyedül a gyerekkel a hasadban és vállalod egyedül. Anyósodékat "megnevelni" már nyilván nem fogod tudni.

2015. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
64%
Odapotyogtatod a gyereket más nyakába más házában élsz ami nem a te tulajdonod és még elvárnád hogy ne is nézzenek rád és szűnjenek meg létezni? Meg kellene köszönni a lehetőséget hogy ott lehetsz és nagyon meghúzni magad. De ha tudod hogy nem viseled el más jelenlétét,akkor minek mentél ebbe a helyzetbe bele? Már az elején le kellett volna szögezni hogy nem célod itt megöregedni,rövid ideig csak átmenetileg elélsz ott, de utána vagy albérlet vagy saját lakás .Ha a párod ez ellen tiltakozik akkor idejében dobni kellett volna és keresni mást. De most megint lesz egy szerencsétlen gyerek aki viszályban feszültségben nő fel vagy egyedül nevelgetheted majd miután szétmentek.
2015. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező,ezt nagyon elcsesztétek a pároddal,már az elején.Eleve nem egészséges egymás nyakán élni,mint a cigányok,de persze van,hogy átmenetileg mincs más megoldás.Te írtad,hogy van hová menned.Én a következőt tenném.Ultimátum a páromnak.Vagy anyuciék családja vagy te.Ha nem tetszik neki,akkor kezébe adni az új címeteket egy cetlin,ahová a gyerektartást küldheti.Ezt sehogyan másképp nem lehet megoldani,akárhogy szépítgeted.
2015. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!