Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok ezt csinálná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok ezt csinálná, mit reagálnátok rá? Képzeljétek magatokat a helyzetembe. Őszintén

Figyelt kérdés

Na szóval...Lassan 3 éve vagyunk együtt. Minden jól működik, nem panaszkodom, sőt. Nagyon segítőkész, kedves, sorolhatnám.


Megtudtam ezt-azt, de nem tudom, hogy mit is csináljak.


Egy ideje jó kapcsolatot ápol egy illetővel. Állítólag barátok. Egy ismerősöm, azaz barátnőm kifigyelte őket, nagyon jókat cseverésztek az utcán, meg össze is jártak, dumálni. A barátnőm szerint fura volt, hogy olyan jól elvoltak, így jelezte nekem.


Én felhúztam magam a dolgon és belenéztem a fb-jába. Nem fair, de amit ő csinál sem az. Meg akkor elborult az agyam...


Mostanában nem beszéltek, de régebben igen. Szinte mindig a barátom írt rá. Fb-on egyeztettek talit, vagy csak úgy dumálgattak.


Pár dolgot kiragadtam: "Mit szólnál hozzá, ha rád másznék, mert nem bírnám visszafogni magam?", "Ma olyan kívánatos voltál.", "Szívesen kielégítenélek.", "Lefeküdnél velem?"


Szóval állandóan a szexen pörgött neki. A lány nem is ment bele a dolgokba, de ő nyomult továbbra is.


Ki mit csinálna? Komoly válaszokat!



2015. febr. 4. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
pasiból van...nem feltétlen csal meg!
2015. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
dobd ki.
2015. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első 5 bekezdés oké,nem para.

A hatodik? Páros lábbal rúgnám ki.

2015. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2015. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2015. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
ezen nincs mit megbeszélni. egy párkapcsolat nem úgy működik, hogy közben titokban flörtölget mással. ilyen hozzáállással szerinted boldog lenne a kapcsolatotok?
2015. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én kidobnám, én nem tolerálnék ilyet.
2015. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
Már egyszer leírtam,kalap kabát.
2015. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam a bizalmam iránta úgy eltűnne, mintha soha nem is lett volna, mert ezek szerint nem a barátodon múlt, hogy nem történt meg a dolog. És ha most ezzel a lánnyal nem is, ki tudja, hogy mikor kivel fogja ugyanezt csinálni. Észrevettél valamit utólag visszagondolva arra az időszakra? Szerintem én befejezném a kapcsolatot, de ez én vagyok, nem Te.
2015. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mit csinálnék? Vennék tőle egy érzékeny búcsút, igyekeznék mielőbb feldolgozni a dolgot, aztán egyszer meghívnám valahova egy italra meg beszélgetni azt a férfit, akinek a közeledését elutasítottam pár hónappal ezelőtt, annak ellenére, hogy kölcsönös volt köztünk a szimpátia és a vonzalom, de én kapcsolatban élek (éltem), és amíg a Párommal vagyok, addig hűséges vagyok.


Elengedném a Páromat, hogy hadd élje meg a vágyait mással.

2015. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!