Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom nem mer szembeszállni...

A párom nem mer szembeszállni az anyjával, és féke, hogy tönkremegy a kapcsolatunk! Mit tegyek? Elegem van.

Figyelt kérdés
Szóval ott a gond, hogy 9 éve vagyunk együtt, és az anyós első perctől kezdve utál engem, és azt, hogy együtt vagyunk. (A nővére is, de vele nem kell foglalkozni, az a nő mindenkit utál). Már külön élünk, de az anyós rendszeresen mondvacsinált indokokkal hazahívja a páromat, jöjjön haza segítsen főzni, le kéne nyírni a füvet, stb. És egy bizonyos szintig rendben van, de volt, hogy azért hívta haza, hogy porszívózzon fel a barátom... (39 km-re lakunk tőlük, és nem olcsó a benzin..) És párom első csettintésre mindig ugrik.. És nem veszi észre, hogy az anyja azért csinálja ezt, hogy addig se legyen velem.. Volt már, hogy elsírta magát, mert nem akarta, hogy a párom hazajöjjön, és Ő ott maradt.. és nem, nem azért csinálja ezt, mert kis kedves hölgy, hanem hogy összeugrasszon minket.. És közben a párom sokszor nekem panaszkodik, hogy anyja már megint hazahívja őt, stb.. De nem mondja soha, hogy nem megyek, hanem egyből ugrik.. kicsit elegem van már abból, hogy ilyen töketlen és nem veszi észre ezt.. Szeretem őt, de kezdek besokallni, ha próbáltam vele erről beszélni, mindig azzal jött, hogy hagyjuk ezt, nem akar erről beszélni... Én próbálnám megérteni, az ő szemszögéből nézni a dolgokat, de nem beszél róla, így pedig nehéz megértőnek lennem....
2015. máj. 2. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*féke = félek.. bocs, a dühtől írni sem tudok már :S
2015. máj. 2. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ennek a kapcsolatnak nincs értelme
2015. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mondom, hogy nincs értelme, de... 1. elbeszélgetsz megint a pasiddal, hogy mégis hányadán álltok és kezdjen valamit a helyzettel, különben külön utakra mész (mert így már tényleg nincs értelme, hiszen anyuci lesz mindig az első; aztán ha gyereketek lesz, akkor?) 2. vagy egyértelműbben mondod, hogy vagy az anyós, vagy te
2015. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"ha próbáltam vele erről beszélni, mindig azzal jött, hogy hagyjuk ezt, nem akar erről beszélni... "


EZ biztosan nem fér bele egy párkapcsolatba, bármi is a téma!!!!

2015. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Valami rendszert kéne vinni a dologba. Mondjuk kéthetente egy hétvégi napon segít, azt ossza be anyu, mire van legnagyobb szüksége. A másik nap a hétvégéből a te szüleidé. A következő hétvége meg teljesen csak a kettőtöké.

Így lenne igazságos. Tervezzetek előre. akkor könnyebb visszamondani, a hirtelen jött kéréseket, hiszen már van más programotok.

2015. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Erre a kapcsolatra keresztet lehet vetni.
2015. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!