Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós jelöltemék mellé költözt...

Anyós jelöltemék mellé költöztünk egy utcával arrébb egy örök lakásban, kb 100 m-re, azóta úgy érzem megváltozott a kapcsolatunk is és a barátnőm is?

Figyelt kérdés
Úg érzem nincs jó hatással ránk hogy ilyen közel költöztünk,ráadásul a lakás a barátnőmé.Eddig albérletben laktunk.Úgy érzem nincs beleszólásom itt semmiben,barátnőm szerint van.Én kezdem kivülállónak érezni magam.
2014. szept. 4. 21:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem mintha szülei éreztetnék velem hogy itt semmiben nincs beleszólásom.Pedig leburkoltam és kifestettem az egész lakást.Mindenben segítettem,úgy érzem anyósomék részéről hogy megtürt személy vagyok itt.Barátnőm nem érezteti velem mert szerinte ez nincs így.
2014. szept. 4. 21:24
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Kié a lakás?
2014. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem érezd magad otthon, mert ha az ellenkező irányba mész megérzik és rátesznek egy lapáttal. Anyóst lexarni magasról.
2014. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Írta, hogy a bnőé.
2014. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen vannak ilyen egyenlőtlen élethelyzetek. Ha neked ilyen érzésed van, akkor mindenképpen változtatni kell a lakáshelyzeten, mert különben a lakáshelyzet változtat a ti érzelmi helyzeteteken.
2014. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg jól érzed, kidolgoztad magad és lassan mehetsz az utadra.
2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Kié a lakás ?
2014. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amíg a barátnőd nem érezteti ezt veled, addig én nem aggódnék. Lehet, hogy csak fura számodra a szülei közelsége.

Nem írtad, mennyi ideje költöztetek be. Ha még nem régen, adnék pár hónapot a dolognak.

Azt sem írtad, mit tettek/mondtak a szülei, amitől kialakult benned ez az érzés. Ha frissen költöztetek, és valamiért "túl aktvaknak" tartod most őket, lehet, hogy ők is "lehiggadnak", ha elmúlik az "újdonság varázsa":))

Ha van valami konkrétum, amit rossznéven vettél tőlük, akkor beszéljétek meg.

Ha ez csak egy benyomás részedről, és még friss a helyzet, akkor pár hónap múlva tedd fel magadnak megint ezt a kérdést.

Ha még mindig frusztrál a helyzet, akkor beszéld meg a pároddal, hogy változtatnotok kellene rajta... Bár ez biztosan konfliktusokat szülne, de valamit valamiért...

2014. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, hogy megváltozott-e a kapcsolatod és a barátnőd is, csak azt tudom, hogy elég zavaró, hogy nem tudsz ragozni...

Mostanában tényleg az a trendi, aki nem beszélni jól magyar?

2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tartanak elég jó partinak a lányukhoz. Neked nyilván nincs lakásod, ha előtt albiban laktatok, most meg a barátnődében laksz, amit valószínű, hogy a szülei vettek neki. Hidd el, egy családnak majd nagy könnyebbség lesz, ha közel vannak a nagyszülők. Természetesen ez csak akkor igaz, ha jó a kapcsolat. Ha ők rangon alulinak tartanak a lányukhoz, és még te is frusztrálva érzed magadat, hogy neked nincs annyi, mint neki, akkor tök mindegy, milyen messze laknak anyósék, úgyis megmérgezné ez a helyzet a kapcsolatotokat. Azt írod, hogy a barátnőd nem érezteti, hogy neked ott nincs beleszólásod. Te meg tegyél azért, hogy ne látszódjon, hogy "anyagilag kevesebbet érsz", tegyél hozzá más módon a közös életetekhez.
2014. szept. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!